• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Já chtěla taky aktualizovat, ale zjistila jsem, že mám po srandě. Nefunguje mi tlačítko hudby (nejde vůbec zmáčknout), takže neudělám ten trojhmat.. Takže teď nevím, jestli by mi pomohlo, nechat to aktualizovat přímo v Mazdě (jestli to dělají stejným způsobem a tlačítko bude potřeba, tak asi taky nic), a nemám tušení, kolik by za to mohli chtít peněz, ať to zas nestojí nesmysl..
Navazuji na tento svůj starý komentář..

Už vím, proč tlačítko nefunguje.. Někdo se v tom hrabal, je to celé zalepené sekunďákem, protože to někomu prasklo, a asi omylem zalepil i právě to tlačítko.. nic jiného tomu nebrání, a rozpohybovat se to nedá. 😅

Takže, kde prosím sehnat tento ovládací panel? stačí bez elektroniky (tišťák), ta je ok.. Nebo OEM číslo alespoň? 😁

Ráda bych někdy udělala ten upgrade a měla tu možnost restartu infotainmentu 😅

Děkujiiii

IMG_20240505_163609.jpg
IMG_20240505_164137.jpg
 
Navazuji na tento svůj starý komentář..

Už vím, proč tlačítko nefunguje.. Někdo se v tom hrabal, je to celé zalepené sekunďákem, protože to někomu prasklo, a asi omylem zalepil i právě to tlačítko.. nic jiného tomu nebrání, a rozpohybovat se to nedá. 😅

Takže, kde prosím sehnat tento ovládací panel? stačí bez elektroniky (tišťák), ta je ok.. Nebo OEM číslo alespoň? 😁

Ráda bych někdy udělala ten upgrade a měla tu možnost restartu infotainmentu 😅

Děkujiiii

Zobrazit přílohu 51618
Zobrazit přílohu 51619
Hlásím, že úspěšně vyměněno.. Sehnán kompletní, krásný, funkční 700,- na FB 😁
 
Ja mám otázku - momentálne mám 70.xxx verziu a vraj 74 najnovšia je podstatne rýchlejšia. Vie to niekto potvrdiť? Či stojí za to riziko bricknutia celého systému ten update.
 
Ja mám otázku - momentálne mám 70.xxx verziu a vraj 74 najnovšia je podstatne rýchlejšia. Vie to niekto potvrdiť? Či stojí za to riziko bricknutia celého systému ten update.
Podstatně je možná trochu silné slovo, ale já jsem upgradoval přesně takto z verze 70 na 74 a ano, připadá mi to rychlejší a plynulejší.
 
Ja taky stejne upgradoval a niceho jsem si, co do rychlosti, nevsiml :joy:

Edit: vlastne jsem si zadne zmeny nevsiml, krome jineho cisla verze.
 
Nepozoruji extra rozdíl v plynulosti. Ale občas se celý systém restartuje, z toho ale spíš podezrivam bezdrátové Apple car play. Na té dřívější mám pocit, že to tolik nedělalo, ale není to tak časté, aby mě to vyloženě štvalo. Může to být taky nějakým špatným updatem té krabičky na bezdrat ACP.
 
Podívej za mě ta verze 74 rychlejší je a především po startu auta infotaiment nebo hudba z USB načte rychleji. Jiný rozdíl asi není. Ale za mě o důvod víc zůstat na té verzi 70 že v android auto se vlivem jiného rozlišení pixelů dostal ovládací panel na spodní lištu kdežto u tvé verze je na levém boku což je pro přehled v navigaci lepší. Tahle změna totiž nějako souvisí s dynamickou změnou zobrazení dle velikosti a rozlišení obrazovek v autech.

Jo a teď netuším která verze opravila tlačítko Mute na středovém panelu. Ve starších verzích utisilo hudbu ale ta na pozadí stále pokračovala kdežto po opravě stichne i pauzne jak má...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Podívej za mě ta verze 74 rychlejší je a především po startu auta infotaiment nebo hudba z USB načte rychleji. Jiný rozdíl asi není. Ale za mě o důvod víc zůstat na té verzi 70 že v android auto se vlivem jiného rozlišení pixelů dostal ovládací panel na spodní lištu kdežto u tvé verze je na levém boku což je pro přehled v navigaci lepší. Tahle změna totiž nějako souvisí s dynamickou změnou zobrazení dle velikosti a rozlišení obrazovek v autech.

Jo a teď netuším která verze opravila tlačítko Mute na středovém panelu. Ve starších verzích utisilo hudbu ale ta na pozadí stále pokračovala kdežto po opravě stichne i pauzne jak má...

Samsung S22 256GB Tapatalk

S tou hudbou mi to na poslední verzi nefunguje. Když dám mute, tak to hudbu/podcast z iphonu nezastaví a jen tlumí.
 
Já používám pouze hudbu z USB. Jiné varianty nepoužívám takže já to těžko potvrdím či vyvratim. Ale u USB to funguje na 74 už tak jak má.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top