• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Litá kola aftermarket - jiný ET, jiná šířka

Jasně nezkusíš, nevíš 😉 Ale po zkušenostech z dřívějšího auta se sportovním podvozkem nemusím mít vše.
Jinak Katko, ta tvoje červená M3 s 18" černými Borbety Y a dechromem je opravdu nádherná 👍 a vůbec jí neubírá na kráse, že se Ti po výměně tlumičů o centák zvedla.
Díky díky..
Jen kdyby neměla tu spoustu šrámů na laku, byla by asi top 🙂 budu ji muset dát vzhledově dokupy, jsem z toho hodně nešťastná - dost toho za posledních měsíců přibylo..

Do budoucna bych chtěla Borbet Y nechat na zimu, a na léto pořídit ještě něco trošku lepšího 😁
 
Do budoucna bych chtěla Borbet Y nechat na zimu, a na léto pořídit ještě něco trošku lepšího 😁
Lepšího? Snad jen váhově. Designově za mě nemají chybu a u M3 podtrhují její sportovní vzhled. Moc se mi líbí na bílé, červené a šedé metalíze v kombinaci s dechromem. Pokud bych nekoupil od @M3grey originál 18" na BM v černém lesku, byly by pro mě v aftermarketu černé Borbety Y volba č.1, a to se týká i ceny. Jasně, že Borbety Y nebude cílovka pro toho, kdo chce nižší hmotnost disku než má originál, ale to se bavíme zase o úplně jiné ceně.
 
Lepšího? Snad jen váhově. Designově za mě nemají chybu a u M3 podtrhují její sportovní vzhled. Moc se mi líbí na bílé, červené a šedé metalíze v kombinaci s dechromem. Pokud bych nekoupil od @M3grey originál 18" na BM v černém lesku, byly by pro mě v aftermarketu černé Borbety Y volba č.1, a to se týká i ceny. Jasně, že Borbety Y nebude cílovka pro toho, kdo chce nižší hmotnost disku než má originál, ale to se bavíme zase o úplně jiné ceně.
Ano, váhově.
Už Borbet Y je jedno kolo o 2 kg lehčí, než je origo 😅 ale věřím, že něco ještě lehčího bude ještě lepší.
Ta cena Borbetů byla právě dost lákavá, a i ta kvalita zpracování je trošku někde jinde 😅
 

Podobná vlákna

Back
Top