• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Co vím já tak GL se s halogeny nedělal
Tahle GL právě s halogeny je. Je to dovoz z Dánska. Když jsem volal do toho bazaru, tak mě na to přímo ten prodejce upozornil, že pozor, nemá to LED, ale halogeny s čočkou. A po zkušenostech z Mondea, se kvality osvětlení halogenů s čočkou dost bojím => v noci byl vidět akorát tak velký "prd".
Navíc co jsem našel tak je v tom H11 žárovka, která ani nemá legální možnost výměny za LED.

 
Potkávačky i dálkové jsou v LED, takže budou svítit pěkně.
Halogenové je pouze denní svícení, které se jednoduše dá sladit výměnou žárovky: https://www.mazdaklan.cz/threads/vymena-zarovek-za-led-u-mazda6-gj-gl.174/page-6#post-79636

Ja som hneď objednal tie biele parkovačky/denné svietenie z aliexpres podla vášho odkazu ale nakoniec ich nenamontoval. Nejak som si na ne zvykol a myslím že tie žlté svetlá majú význam a to minimálne v tom že sú výnimočné lebo nikto ich už nemontuje :)
Pamätám časi, keď autá z Holandska mali žlte reflektory, ktoré lepšie svietili v tých ich hmlách. Asi to bude na Mazdách aj s tohto dôvodu nemyslíte si? Určite to má nejaký význam a nie že by ich montovali lebo im zostali na sklade :)

Niečo podobné má Honda na motocykloch. Majú oranžové obrysovky ktoré slúžia aj ako blinkre a sú lepsie viditeľné ako biele a takto sú motorky značky Honda lahko rozpoznatelné.
 
Back
Top