• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Rozpoznavani znacek CX-30 i jine modely

xkendy

člen KLANu
41
Nasel jsem Bulletin z Mazdy, co popisuje do puntiku moje problemy s rozpoznavanim znacek:

DescriptionSome customers may complain that the traffic sign recognition system (TSR) shows wrong information as follows:
1) When the vehicle passed a speed limit sign for crossing street in a residential area, lower speed limit than actualis shown in the active driving display.
2) Once a lower speed limit than actual is shown, it continues for a long time.
3) When the vehicle passed a speed limit sign accompanied with a supplemental sign “!”, the speed limit is notshown in the active driving display.

2 se mi deje velmi velmi casto, 1 ho velmi casto doplnuje a 3 nevim jestli se da potkat u nas v CR.
+ dalsi faily typu 30 na dalnici, kde zadna 30 vubec nebyla, nebo 50 na 90, kdy jedu souvisle zadna odbocka a najednou si vsimnu na palubce ze sviti 50


VIN i datum vyroby meho vozu dle toho bulletinu sedi .



Resil jste uz nekdo ?
Da se to nejako vymoci, nebo to je bezny placeny servisni ukon ?

Bulletin v priloze
 

Přílohy

  • VZE Verbesserung R039-22.pdf
    800,7 KB · Zobrazení: 13
Poslední úprava:
Dnes aktualizováno v Kodecar HK. Opět milý úsměv přejímajícího technika, rovnou to dával na záruku, ale to už systémem neprošlo. Nicméně naúčtovali přesně 0.3hod, tak jak je v tom bulletinu.
Za mě se servisem opět spokojenost.

To jestli to reálně pomůže se teprve uvidí.
 

Podobná vlákna

N
Odpovědi
0
Zobrazení
521
News RSS
N
N
Odpovědi
0
Zobrazení
529
News RSS
N
Back
Top