1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazda5

Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, které se vyrábělo od roku 2004 ve dvou generacích a jehož výroba nebude dále pokračovat.

 1. Podřízená fóra

  Mazda5 (CR)

  Mazda5 (CR)Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, a to první generace s kódovým označením CR, vyráběného od roku 2004.
  Diskuze:
  8
  Zprávy:
  35
  Nejnovější: Diagnostika Louis, 12. 6. 2018
 2. Podřízená fóra

  Mazda5 (CW)

  Mazda5 (CW)Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, a to druhé generace s kódovým označením CW, vyráběného od roku 2009.
  Diskuze:
  3
  Zprávy:
  3
  Nejnovější: Náhradní díly Mazda 5 South, 27. 4. 2018
Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. Otik69
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  74

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...