1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Mazda5

Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, které se vyrábělo od roku 2004 ve dvou generacích a jehož výroba nebude dále pokračovat.

 1. Podřízená fóra

  Mazda5 (CR)

  Mazda5 (CR)Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, a to první generace s kódovým označením CR, vyráběného od roku 2004.
  Diskuze:
  4
  Zprávy:
  6
  Nejnovější: Vymena prednej ziarovky Natural, 10. 4. 2018
 2. Podřízená fóra

  Mazda5 (CW)

  Mazda5 (CW)Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, a to druhé generace s kódovým označením CW, vyráběného od roku 2009.
  Diskuze:
  2
  Zprávy:
  2
  Nejnovější: Mazda 5 1,6 MZ-CD GTA Doofer, 8. 6. 2015
Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. Nejsou zde žádná témata k zobrazení.

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...