1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

    dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Smajlíci

Obrázek Titulek Text
Úsměv Úsměv :) :-) (:
Mrknutí Mrknutí ;) ;-)
Smutný Smutný :( :-(
Naštvaný Naštvaný :mad: >:( :@
Zmatený Zmatený :confused:
Cool Cool :cool: 8-)
Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk :p :P :-p :-P
Smích Smích :D :-D
Překvapený Překvapený :eek: :o
Jejda! Jejda! :oops:
Oči v sloup Oči v sloup :rolleyes:
Eh... cože? Eh... cože? o_O O_o o.O O.o
Android Android :android:
Angelic Angelic :angelic:
Arghh Arghh :arghh:
Artist Artist :artist:
Asshat Asshat :asshat:
Astronaut Astronaut :astronaut:
Bag Bag :bag:
Ban Happy Ban Happy :banhappy:
Bang Head Bang Head :banghead:
Bear Bear :bear:
Beaver Beaver :beaver:
Big Tears Big Tears :bigtears:
Black Alien Black Alien :blackalien:
Black Eye Black Eye :blackeye: :beatup:
Bookworm Bookworm :bookworm:
Bored Bored :bored:
Borg Borg :borg:
BRB BRB :brb:
Bucktooth Bucktooth :bucktooth:
Cat Cat :cat:
Chicken Chicken :chicken:
Cigar Cigar :cigar:
Clown Clown :clown:
Cold Cold :cold:
Cold Feet Cold Feet :coldfeet:
Couch Potato Couch Potato :couchpotato:
Cow Cow :cow:
Cyclops Cyclops :cyclops:
Dead Dead :dead:
Depressed Depressed :depressed:
Doctor Doctor :doctor:
Droid Droid :droid:
Drowning Drowning :drowning:
Dummy Dummy :dummy:
Dummy1 Dummy1 :dummy1:
Egg on Face Egg on Face :eggface:
Facepalm Facepalm :facepalm:
Finger Finger :finger:
Greedy Greedy :greedy:
Grey Alien Grey Alien :greyalien:
Grumpy Grumpy :grumpy:
Happy Happy :happy:
Headphone Headphone :headphone:
Hilarious Hilarious :hilarious:
Hungover Hungover :hungover:
Hungry Hungry :hungry:
Hurting Hurting :hurting:
In Pain In Pain :inpain:
Jaw Drop Jaw Drop :jawdrop:
Jimlad Jimlad :jimlad:
Joyful Joyful :joyful:
Kiss Kiss :kiss:
Link Me Link Me :link:
Lock Topic Lock Topic :lock:
Lurking Lurking :lurking:
Mask Mask :mask:
Meh Meh :meh:
Mooning Mooning :mooning:
Muted Muted :muted:
Nail Biting Nail Biting :nailbiting:
Nurse Nurse :nurse:
Old Man Old Man :oldman:
Panda Panda :panda:
Peeking Peeking :peeking:
Penguin Penguin :penguin:
Phantom of the Opera Phantom of the Opera :phantom:
Pics Pics :pics:
Pigeon Pigeon :pigeon:
Playful Playful :playful:
Pompous Pompous :pompous:
Punch Punch :punch:
Rage Rage :rage:
Shamefully Embarrassed Shamefully Embarrassed :shame:
Shifty Shifty :shifty:
Shy Shy :shy:
Singing Singing :singing:
Smug Smug :smug:
Smug Grin Smug Grin :smuggrin:
Snap Happy Snap Happy :snaphappy:
Sorry Sorry :sorry:
Sour Sour :sour:
Spam Spam :spam:
Spit Out Dummy Spit Out Dummy :spitoutdummy:
Stinky Feet Stinky Feet :stinkyfeet:
Stop Stop :stop:
Troll Troll :troll:
Turtle Turtle :turtle:
Vamp Vamp :vamp:
Vomit Vomit :vomit:
Vulcan Vulcan :vulcan:
Wacky Wacky :wacky:
Watching Watching :watching:
Wide Eyed Wide Eyed :wideyed:
Woot Woot :woot:
Writer Writer :writer:
WTF WTF :wtf:
Yawn Yawn :yawn:
Yuck Yuck :yuck:
Zombie Zombie :zombie: