1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Marty

_MG_0411

_MG_0411
Marty, 26. 7. 2015
  Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  Bike
  Nahrál:
  Marty
  Datum:
  26. 7. 2015
  Počet zobrazení:
  357
  Počet komentářů:
  0

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  270 KB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  1118px
  Výška:
  745px
  Clona:
  f/2.8
  Výrobce:
  Canon
  Model:
  Canon EOS 50D
  Datum / Čas:
  2012:11:11 20:47:23
  Doba expozice:
  1/80 sec
  Nastavení citlivosti ISO:
  ISO 1600
  Ohnisková vzdálenost:
  50 mm
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).