1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

stein

Mazda CX-3 120HP Revolution FWD

První vyjížďka po pěti měsících čekání. Barva Deep Blue Crystal. Alu dokoupeno Mazda 16" tmavé s pneu Nokian WR D4 - 215/60/16

Mazda CX-3 120HP Revolution FWD
stein, 21. 1. 2016
Kuba6, Zundapp, Natural a 8 jiným se to líbí.
 • Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  Mazda CX-3 Deep Blue
  Nahrál:
  stein
  Datum:
  21. 1. 2016
  Počet zobrazení:
  861
  Počet komentářů:
  5

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  7,5 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  3734px
  Výška:
  1936px
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).