1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

LadyDoubleEl

Mazda sem, Mazda tam

Mazda sem, Mazda tam
LadyDoubleEl, 1. 6. 2015
 • Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  Všehochuť
  Nahrál:
  LadyDoubleEl
  Datum:
  1. 6. 2015
  Počet zobrazení:
  712
  Počet komentářů:
  3

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  148,7 KB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  720px
  Výška:
  1280px
  Clona:
  f/2.2
  Výrobce:
  Xiaomi
  Model:
  HM NOTE
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).