1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

shr3k

Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA

Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA
shr3k, 8. 4. 2015
Rakkin se to líbí.
 • Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  shr3kova Mazda6 GH
  Nahrál:
  shr3k
  Datum:
  8. 4. 2015
  Počet zobrazení:
  459
  Počet komentářů:
  2

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  1,3 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  2560px
  Výška:
  1714px
  Clona:
  f/5.6
  Výrobce:
  NIKON CORPORATION
  Model:
  NIKON D200
  Datum / Čas:
  2009:04:22 17:50:30
  Doba expozice:
  1/40 sec
  Nastavení citlivosti ISO:
  ISO 100
  Ohnisková vzdálenost:
  18 mm
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).