1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Lubos1

Mazda6GJ_FL_orig

Mazda6GJ_FL_orig
Lubos1, 28. 4. 2015
Vám, Pollarka, SeanJohn a 3 jiným se to líbí.
 • Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  M6 GJ F/L
  Nahrál:
  Lubos1
  Datum:
  28. 4. 2015
  Počet zobrazení:
  1 026
  Počet komentářů:
  9

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  1,1 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  1520px
  Výška:
  2688px
  Clona:
  f/2.0
  Výrobce:
  HTC
  Model:
  HTC One_M8
  Datum / Čas:
  2015:04:16 18:55:45
  Doba expozice:
  1/100 sec
  Nastavení citlivosti ISO:
  ISO 200
  Ohnisková vzdálenost:
  3.82 mm
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).