1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Ter Leeloo II

MX-5 Generations

MX-5 Generations
Ter Leeloo II, 20. 5. 2016
  Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  Kodo Generations Party - Bosina
  Nahrál:
  Ter Leeloo II
  Datum:
  20. 5. 2016
  Počet zobrazení:
  309
  Počet komentářů:
  0

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  3,2 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  3840px
  Výška:
  2160px
  Clona:
  f/2.0
  Výrobce:
  Sony
  Model:
  E5823
  Datum / Čas:
  2016:05:20 18:18:19
  Doba expozice:
  10/12500 sec
  Nastavení citlivosti ISO:
  ISO 40
  Ohnisková vzdálenost:
  4.23 mm
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).