1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

zdufi

uhneš nebo Tě uškrtím.JPG

uhneš nebo Tě uškrtím.JPG
zdufi, 28. 1. 2016
  Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Category:
  Motokáry 1/2016
  Nahrál:
  zdufi
  Datum:
  28. 1. 2016
  Počet zobrazení:
  330
  Počet komentářů:
  0

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  699,1 KB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  2560px
  Výška:
  1920px
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).