1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

shr3k

Vedle Superbu

Fotil jsem známému inovovaný autosalón, tak jsem to postavil mezi naaranžované škodovky...

Vedle Superbu
shr3k, 3. 8. 2015
Tomcat, dezonil, Kuba6 a 3 jiným se to líbí.
 • Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  shr3kova Mazda6 GJ
  Nahrál:
  shr3k
  Datum:
  3. 8. 2015
  Počet zobrazení:
  928
  Počet komentářů:
  2

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  2,9 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  4256px
  Výška:
  2832px
  Clona:
  f/10.0
  Výrobce:
  NIKON CORPORATION
  Model:
  NIKON D700
  Datum / Čas:
  2015:08:01 17:31:33
  Doba expozice:
  1/160 sec
  Nastavení citlivosti ISO:
  ISO 200
  Ohnisková vzdálenost:
  50 mm
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).