1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

shr3k

Viamala, Thusis

Viamala, Thusis
shr3k, 20. 7. 2017
Jakub95, Kuba6 a Krabat se to líbí.
  Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  shr3kova Mazda6 GJ
  Nahrál:
  shr3k
  Datum:
  20. 7. 2017
  Počet zobrazení:
  403
  Počet komentářů:
  0

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  2,1 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  1707px
  Výška:
  2560px
  Clona:
  f/4.0
  Výrobce:
  Canon
  Model:
  Canon PowerShot G7 X
  Datum / Čas:
  2017:07:06 17:45:24
  Doba expozice:
  1/200 sec
  Nastavení citlivosti ISO:
  ISO 125
  Ohnisková vzdálenost:
  11.594 mm
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).