• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika 12V zásuvka

ja som si namontoval laktovu opierku a do nej som vyrezal otvor na zasuvku, len neviem ako ju pripojit do poistiek , mam aj puzdro na poistku ale akosi mi to nechce drzat v poistkovej skrinke

IMG_20180509_205239.jpg
 
Zvycajne sa to da namontovat do poistkovej skrinky na prazdne miesto... ale nechapem, ak ti to tam nedrzi...
 
Uvažuji také o instalaci zásuvky 12V do opěrky + USB zásuvky 5V zezadu, tak aby byly přístupné lépe ze zadních sedaček (děti a mobil :p ). Myslím že to připojím paralelně na tu zásuvku co už je po rádiem. Jednak to bude na stejné pojistce, druhak není po vypnutí auta pod proudem takže nemůže vybít baterku.
 
Nejsem elektro,ale s vysvětlením něco zvládnu.Dá se odněkud v zadní části vozu vytáhnout napájení pro 12v zásuvku? a nebo je nutné prodlouužit napájení z přední zásuvky? Zadní světla zřejmě nepřichází v úvahu kvůli dennímu svícení.
 
Nejsem elektro,ale s vysvětlením něco zvládnu.Dá se odněkud v zadní části vozu vytáhnout napájení pro 12v zásuvku? a nebo je nutné prodlouužit napájení z přední zásuvky? Zadní světla zřejmě nepřichází v úvahu kvůli dennímu svícení.
to bylo k te pojiste ze bys to mel jeste chraneny pojistkou primo tu dalsi zasuvku .. jo kostrit musis tak jako tak .. ty nemas v kufru zasuvku?
 
Popravdě jsem ji nehledal, mám Atraction,krom světla v kufru na očích nic nenivím,nevím kde by se měla nacházet. Teda pokud by tam měla být už z výroby.
 
Čau devile5,ty samé prameny,(červený-bílý-zelený-černý) jsou i v kabelu od autokamery,končící zástrčkou do zapalovače?Nerad bych kabel stříhal,neví kolik pramenů v kabelu od kamery je.
 
Pokud kabel od kamery slouží pouze k nabíjení a je zakončený zástrčkou do zapalovače na 12V tak budou zapojeny jen dva kabely + a kostra a kamera je napájená 12V, pokud bys napojil přes USB tak by napájení bylo pouze 5V....... Netušim ale o jakou kameru jde.
 
Back
Top