• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test 2018 Camry vs 2018 Mazda6 vs 2018 Honda Accord (Part 1)

Mě je z toho úplně smutno, že ani jedno z těchto aut nemáme možnost koupit v EU :( Řeším právě koupi většího auta a můžu k tomu napsat jenom "fňuk fňuk"... Např. minulá generace Accordu se mi dost líbila a když jsem byl v US, tak jsem nad tím autem úplně slintal. Ta M6 mrzí taky... hlavně absence manuálu u atmo 2.5l, když i v tom US, kde s manuálem jezdí možná 1% lidí, je k dispozici.
 
Za mne Camry vitezi :) Mel ji reditel nasi firmy,o dve generace nize ale stejne super :) Takze pokud pocitam dobre ,Honda 4 valce,Mazda 4 valce....and the winner is ....:D
 
Za mne Camry vitezi :) Mel ji reditel nasi firmy,o dve generace nize ale stejne super :) Takze pokud pocitam dobre ,Honda 4 valce,Mazda 4 valce....and the winner is ....:D
Tak ono pokud se nepletu, tak u Accorda si v US můžeš koupit taky 6ti hrnek. I když pro aktuální produkci nevim... ale pro předchozí generaci tam 6 válců měli taky. Ale Camry určitě není špatná volba... taky bych se svezl :D
 
Poslední úprava:
Nový Accord max. 2.0 turbo VTEC s 250k a desetikvaltem, ale Camry 3.5 V6 má 300k s osmikvaltem.
 
Back
Top