• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Aerodynamika u CX-3 - hluk, řešení

Moje řeč Flexo.. dneska jsem ji poprvé rozhoupal na 150km/h a taky ouplná oáza ševelení.. žádný hučení.. ani hluk..
 
Caute... vcera som bol na predvadzacke, vybehli sme s CXkou na dialnicu, skusal som rozne rychlosti ale nejaky velky hluk som vobec neregistroval... myslim si, ze mazda zapracovala na kvalitnejsom tesneni a tym eliminovala mozno prve nedostatky
 
Já mám ver. 2016 ale o žádníém hluku nevím, ať už jedu jak rychle chci, tak ani při 170......... prostě ticho :)
 
Čus lidi. Tak jsem tu mršku protáhl trošku. Včera z LBC 203Km/h a ještě šla holka, pak už se spolujezdkyně bála a hluk ? Nevím, nic jsem neslyšel.
 
Dneska v AHIFI odhlučnění : Přední podběhy, kapota, 4x dveře a torpédo (tak říkají tomu u stěračů).
Mohu se zeptat na detaily? Jak to vyšlo cenově, jak dlouho jim to trvalo, kvalita provedení, výsledný efekt..
 
Já jsem si časem dovolil odhlučnění :D Doporučuji kouknout tady na různé montáže přímo pro Mazdu, kde je i odhlučnění https://www.google.com/search?q=/montaze-mazda/ ;)
 
Back
Top