• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Potvrzuji, že i u challenge verze nastavování jasu u budíků funguje, jen je třeba mít přitom zapnutá hlavní světlomety, přesně jak psal Max. :cool:
 
Mohu potvrdit, ze MZD Connect ukazuje fotku u kontaktu z iPhonu. Nicmene az po upgradu na iOS11.
 
tak isto mam aktualizovane na verziu 502 a mam nasledovne problemy:
- dva usb co v minulosti nacitalo, tak teraz je s tym problem. Vypise, ze je usb pripojene, ale obsah usb nezobrazi
- nacitanie interpretov z usb trva asi 3 minuty. Predtym do 10 sek (jedine 8 GB USB co nacita)
- cele je to nejake pomalsie

Servis este hovoril, ze je problem s usb, kt. su vacsie ako 8 GB. Napr. 16 GB usb nenacital vobec.

Mate s tymto nejaku skusenosti?
 
S tim problem nemam....Naopak jsem tam dal 2x vetsi flashku, nez povoloval manual (ted nevim, jestli je to 32GB nebo 64GB), naformatovanou specilanim SW. Funguje...nacita dyl, ale rozhodne to 3 minuty nejsou...
 
Tak to asi nebyl limit od Mazdy, ale vseobecne FAT. Mel by umet maximalne 32GB a ja tam mam 64GB.
 
Ja mam taky 64GB a bez problemu nacita, jen sem mel problem s par fotkama od alb, ty sem nahral na flasku znova a vse je ok i rychlost nacitani
 
skusam pokus a omyl a taka vec. Na dve rozne usb ked dam napr. 3 albumy, tak mi dane usb nacita. Ked tam dam napr. 20 albumov, tak nenacita. Divne, nie?
 
A neni treba v nazvu alba nejaka diakritika (je mam vsechno bez) nebo treba azbuka, atp... ?

Nebo treba jiny format pisnicek - OGG,FLAC,WM,apod ?
 
Dnes zkouska navigace do Olomouce a nepoznal sem zadnou zmenu..takze mozna jen update map ale ne systemu navigace.
 
Touhle aktualizací pouze Mazda plní svojí povinnost né? Minulý rok byla také v prosinci a také nic nepřinesla... o_O
 
Tak změna je v mapách. Konečně mne to nenaviguje do protisměru a už nejezdím po poli, ale po rok staré silnici a sjezdech z E3;). Tento update map jsem očekával již v červenci, ne po roce od uvedení silnic do provozu - velké mínus pro Maďari :rolleyes:
 
Dobrý den máte někdo informaci zda Mazda náhodou nepřipravuje kompletní upgrad Infotainmentu.
 
Back
Top