• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Vcera som bol v mazde dokupit nejake prislusenstvo a chcel som dat prehrat software,nakolko mi zamrzol infotainment system a nenabehol ani po vyp/zap motora.po prevereni zistili ze mam v aute vyssiu verziu ako je dostupna v mazde.

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Vcera som bol v mazde dokupit nejake prislusenstvo a chcel som dat prehrat software,nakolko mi zamrzol infotainment system a nenabehol ani po vyp/zap motora.po prevereni zistili ze mam v aute vyssiu verziu ako je dostupna v mazde.

Ahoj! A čo s tým potom spravili? stiahli si od teba novšiu? ;)
 
Neriesili to.ak sa to zopakuje,tak to budu riesit.
By ma zaujimalo ci existuje nejaky reset v kombinaci tlacitiek v stredovej konzole

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Aha dik moc.skusim ked to opat zmrzne.
TO fero-sk:Ospravedlnujem sa,zle som to napisal.Zmrzlo to a ani po vyp/zap motora sa to nechytilo.Nasledne po cca 20 min pauze od vyp.motora sa to chytilo.

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Me to jednou vytuhlo, komplet - navigace i BT. Kdyz jsem volal na Mazdu, tak mi poradili vytahnout pojistku Audio1+2,coz se mi nechtelo, tak jsem googlil a nasel, ze se zmackne a podrzi na 10s BACK+MUTE+NAV
 
Nezkoušel jsem, ale co jsem četl, tak zatím jediná rozdílná věc oproti 504 je, že podporuje "Ukrainian language interface".
Osobně asi zůstanu na 502 popř. upgraduji na 504...
 
Dělá tady někdo, případně zná někdo někoho nebo nějaký servis (ideálně Severní Morava), kde mi do MZD Connect přes sériové rozhraní nahraje autorun script? Bohužel mám už verzi 59.00.502.
 
Úspěšně nainstalováno EU_70.00.021A, díky za odkaz a návod @shr3k
 
Poslední úprava:
Ne, jen instalace verze 70 nestačí. Musí se i vyměnit i HW. Tak krabička, kde jsou USB konektory. Asi dává větší nabíjecí proud než původní. Takže materiál + práce asi 5000,-Kč
 
No Scud psal že si nainstaloval verzi 70 tak , mě zajímalo zda to bylo kvůli Carplay nebo se tim neco opravilo , nějaká chyba v SW.
 
Já jsem si také aktualizoval na verzi 70. Podle mě startuje systém svižněji a i některé chyby jsou pryč. Třeba na verzi 5x se mi často stávalo, že navigace neukazovala na HUD displeji od verze 70 se tento problém u mě už nevyskytnul.
 
Já jsem si také aktualizoval na verzi 70. Podle mě startuje systém svižněji a i některé chyby jsou pryč. Třeba na verzi 5x se mi často stávalo, že navigace neukazovala na HUD displeji od verze 70 se tento problém u mě už nevyskytnul.
Dělal sis to sám, nebo v servisu? Já byl nedávno na garančce a novou verzi mi tam nedali, mám tam verzi 53...... Člověk, aby je o všechno extra žádal, už mi fakt serou, hlavně že za kontrolu karoserie si naúčtujou 8 stovek.:confused:
 
Já jsem si také aktualizoval na verzi 70. Podle mě startuje systém svižněji a i některé chyby jsou pryč. Třeba na verzi 5x se mi často stávalo, že navigace neukazovala na HUD displeji od verze 70 se tento problém u mě už nevyskytnul.

...což mohl vyřešit obyčejný restart v původní verzi. Navíc se mne to děje i u 70ky
Svižnější to určitě není. V lepším případě stejná rychlost.
 
Back
Top