• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný ALZ s.r.o., Prešov

markpp

výkonný člen KLANu
119
Dnes 2. garančka, technik p. Oľha. Všetko v pohode, faktúra v prílohe.
Peľový filter som pred mesiacom menil pri čistení klímy .
Brzdovka 0,1 ks? - dúfam, že preklep, nie že len dolievali.
Na moje želanie rozobraté, vyčistené, namazané zadné brzdy - prítomná korózia kotúčov, garancia sa nevzťahuje.
V rámci zvolávačky vymenené obe vzduchové vzpery 5. dverí (iný dizajn - do pôvodných mohla zatiecť voda ...), auto umyté.
Preliezol som si novú CX-5 :) a MX-5:):):):):)

mzdr.jpg
 
Dnes 2. garančka, technik p. Oľha. Všetko v pohode, faktúra v prílohe.
Peľový filter som pred mesiacom menil pri čistení klímy .
Brzdovka 0,1 ks? - dúfam, že preklep, nie že len dolievali.
Na moje želanie rozobraté, vyčistené, namazané zadné brzdy - prítomná korózia kotúčov, garancia sa nevzťahuje.
V rámci zvolávačky vymenené obe vzduchové vzpery 5. dverí (iný dizajn - do pôvodných mohla zatiecť voda ...), auto umyté.
Preliezol som si novú CX-5 :) a MX-5:):):):):)

Zobrazit přílohu 10572
Podle ceny je to jen dolití brzdové kapaliny.
 
Budeš mať pravdu, aj práca je 0,6 hod - za 16€ bez DPH. To je len otvorenie a zatvorenie kapoty a viečka na nádržke s brzdovkou ;)
 
Dnes 2. garančka, technik p. Oľha. Všetko v pohode, faktúra v prílohe.
Peľový filter som pred mesiacom menil pri čistení klímy .
Brzdovka 0,1 ks? - dúfam, že preklep, nie že len dolievali.
Na moje želanie rozobraté, vyčistené, namazané zadné brzdy - prítomná korózia kotúčov, garancia sa nevzťahuje.
V rámci zvolávačky vymenené obe vzduchové vzpery 5. dverí (iný dizajn - do pôvodných mohla zatiecť voda ...), auto umyté.
Preliezol som si novú CX-5 :) a MX-5:):):):):)

Zobrazit přílohu 10572
Vidim ze moja nekonecna vojna s ALZ bola uspesna , ohladne podlozky pod vypustny olej ventil.
Mne stale uctovali 1.6 € + 20% DPH , teraz je to uz iba 0,16 € + dph :)
Ale za rezijny material som mal 2 € a teraz je to uz za 4 € :-(
Je to z kaluže do blata .....

Dufam ze aspon umyli CX5 v cene prehliadky karoserie za 25,80 € (780 Sk), alebo prezerali zaspinenu karoseriu ?
 
Auto umyli ;), našli škrabance laku od kamienkov na kapote, blatníkoch, zadných dverách.... - fólie nemám
Tie malé položky neriešim. Keby som doniesol vlastný olej napočítali by toho určite viac :confused:. Tak to robili v Honde v LM :(
 
Dnes 3. garančka, technik p. Oľha. Všetko v pohode, faktúra v prílohe.
Auto umyté + zvolávačka núdzové brzdenie.
 

Přílohy

  • CX5 3r.jpg
    CX5 3r.jpg
    602,7 KB · Zobrazení: 51
Back
Top