• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto BALVIN MOTOR - Brno

Zkušenost se servisem Auto BALVIN - Brno

  • jen pozitivní

    Hlasy: 12 46,2%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 12 46,2%
  • neutrální

    Hlasy: 2 7,7%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    26
OK, tak ještě otázka, jak je to s přijímacím technikem v Auto Efekt, dá se s ním normálně jednat, vše vysvětlí, rozumí tomu? Právě v tomhle jsem narazil v AMH, neochota, hrozné jednání, nerozumí tomu.
Jak přijímací technik, tak vedoucí servisu v Auto Efektu, servisují mazdy už více než 20 let. To asi mluví za vše. Samozřejmě existují zákazníci, se kterými se jedná hůře.
Jedna špatné reference od uživatelky Zuzany nepřeváží zbytek kladných. I já jsem spokojeným zákazníkem Auto Efekt. ;)
Ano, asi tak, samozřejmě jsem se na případ hned ptal, a zase tak špatná reference to není. Nebudu rozvádět do detailů, ale informace je třeba brát s rezervou coby jednostranný pohled.
 
Balvín je v pohodě,pan Dočekal dělá přijímacího technika 15 let a sice prodávají Hyundai,ale mají autorizaci Mazdy a nasraní lidí z Autopalace jezdí tam. Autopalace je dobrý na servisní prohlídku, přijímací technik je tam nový a mazdám nerozumí, takže ani neporadí.
 
Byl jsem tam na první servise, vlastní olej žádný problém. Super přístup. Dnes jsem si vyzvedával gumovou uchytku na vrchní kryt motoru. Na objednání do týdne a překlapila i cena 19Kč, že @Max6 :)
 
Tak další prohlídka úspěšně za mnou (260000km). Už minule mi byly vytýkány přední brzdy, ale když pořád dobře brzdí (STK bylo na 1). Jinak vše v pohodě.
 
To bohužel nevím, protože jsem to zatím nikdy nepotřeboval, ale počítám konstantní cena cca 1000,- + DPH.
 
diagnostika to sa mysli ako to napichnu cez kabel na notebook a program ukaze chybovy kod? pokial to stoji 1000 korun, tak to si otvorim autoservis iba na diagnostiku, to su peniaze za nic :D
 
diagnostika to sa mysli ako to napichnu cez kabel na notebook a program ukaze chybovy kod? pokial to stoji 1000 korun, tak to si otvorim autoservis iba na diagnostiku, to su peniaze za nic :D
Jenomže je problém, že v jiném vláku neoriginální diganostika vyhazuje chybové kódy, které vlastně s mazdou ani nesouvisí. A hold je potřeba zaplatit člověka , prostory a energie a samozřejmě tu originální diagnostiku, která nestojí 10000,-. Takže potom těch 1000,- na zjištění skutečného problému není zase tolik.
 
30.3. jsem predal auto k prohlidce a vycisleni skody na aute (vyosene zadni leve kolo a pravdepodobne poskozena ramena) a az 11.4. jsem teprve obdrzel zpravu o vznikle skode (poskozeny rafek, vsechna ramena na dane ose) a naslednem informovani, ze auto bude opravene a hotove ke konci mesice. Pravda sice jsem se jim sdelil, ze na to nespecham, ale fakt jsem necekal, ze budu cekat na tuhle "drobnou opravu" za skoro 50k cekat cely mesic.
Jinak ale k nim a specialne k panu Docekalovi nemam vyhrad.
 
To je dost na prd. Asi chyba v komunikaci, ale někdy se to děje. Mám kámoše u Fordu, a občas na auto zapomenou a maj ho tam i měsíc než na něm začnou dělat. :D
 
Jojo, to posloucham porad, ze maji moc prace. Ale nebudu je za to kritizovat, nevim jak to tam chodi, jsem tam teprve po druhe.
 
Tak proto mi odpojili kameru :D:eek:. To, že se o zákazníkovi vyjadřovali jak se vyjadřovali svědci o určitých neshodách. Těžko říct co bylo v pozadí. Bylo to profesionální selhání, plus kamera je svina ;), nechci nikoho hanit nebo obhajovat, ale každá mince má dvě strany. To, že by mě nazvali kretenem nebo jak, bych snesl, ale to turovani by mě sralo. Kort kdyby nebyl zahřáty motor.
 
Ahoj, dnes první zkušenost s tímto servisem - zatím jen jednání s přijímacím technikem - veskrze pozitivní.

Koupil jsem dnes M6/2002 2.0i, byť jsme s kamarádem mechanikem prolezli auto komplet před koupí, přišlo mi přesto jako dobrý nápad dohodnout se na poprodejní prohlídce v servisu - hlavně kvůli diagnostice. Díky ohlasům z tohoto fóra jsem vybral tento servis.

Přijímací technik se na rovinu zeptal, jak moc na prohlídku spěchám, vzhledem k tomu, že v autě je dost oleje (podle štítku mám ještě 5.000 km čas) nikde nic nebouchá, jen při dobrždění a rozjezdu povrzává přední náprava (asi uložení, nebo ramena), dohodli jsme se na termínu za 14 dnů. Možná by mne vmáčknul dřív, ale přiznal, že by to byla prohlídka v presu a je lépe na to mít opravdu celé odpoledne.

V plánu je výměna oleje, diagnostika a kompletní prohlídka mechanických částí vozu - cena odhad technika 3.000 - 3.500,-

Po prohlídce napíšu další.
 
Back
Top