• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto BALVIN MOTOR - Brno

Zkušenost se servisem Auto BALVIN - Brno

  • jen pozitivní

    Hlasy: 12 46,2%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 12 46,2%
  • neutrální

    Hlasy: 2 7,7%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    26
tak to máš nejvyšší čas olej vyměnit. Na štítku se uvádí nejzazší interval výměny...... viz mnoho debat o oleji tady na foru ,-)
Díky za radu :) Říkal jsem si, že když interval zkrátím na 10.000 km tak to nebude až taková rána do peněženky a motor mi věrnou službou poděkuje.
 
Dlouho sem nikdo nic nepsal, tak přidám svoji pozitivní zkušenost. Od telefonického objednání, přes přijímacího technika, provedení garanční prohlídky, výměny oleje a filtru, zápis do el. servisní knihy všechno proběhlo bez problémů. Předběžná cena sdělena panem Dočekalem předem a odpovídala skutečným nákladům. Jediné co mi trochu vadí je to všudypřítomné logo Hyundai včetně oblečení techniků Mazdy. A k té ceně 5.200,-- Kč za roční servis mazdy 2, 2016 (najeto 15.800 km) není sice málo, ale jednou za rok to asi dám radši než o pár stovek míň v neautorizovaném servisu s rizikem, že příjdu o záruku.
 
Bohužel z Hjondaje žijí, mazda je jenom doplněk. Ale p. Dočekal umí po telefonu velice přesně trefit kolik stojí prohlídka.
 
Kluci, řeší Balvín i záruční opravy? Já už fakt nemám na ten Autopalace nervy, 4x (!) mi opravovali drnčící plast na dveřích a je to po každé jejich "opravě" akorát horší. Asi tam fakt přestanu jezdit. Díky za info.
 
Jj. Balvin je autorizovaný servis. Zkušenosti super.
Kluci, řeší Balvín i záruční opravy? Já už fakt nemám na ten Autopalace nervy, 4x (!) mi opravovali drnčící plast na dveřích a je to po každé jejich "opravě" akorát horší. Asi tam fakt přestanu jezdit. Díky za info.
 
Kluci, řeší Balvín i záruční opravy? Já už fakt nemám na ten Autopalace nervy, 4x (!) mi opravovali drnčící plast na dveřích a je to po každé jejich "opravě" akorát horší. Asi tam fakt přestanu jezdit. Díky za info.
No jo pan Dobrý je fakt ,,dobrý", proto Balvín drží autorizaci servisu na Mazdy, protože tam jezdí plno nasraných lidí z AP Brno.
 
Přidávám zkušenost z minulého týdne - drobná oprava, první návštěva tohoto autorizáku s mojí Mazdou.
Od domluvy s panem Dočekalem, přes komunikaci a přijetí auta jiným technikem, až do vyřízení opravy a předání auta, všechno super.
Musím potvrdit, co už tady mnohokrát zaznělo, pan Dočekal je prostě frajer, svojí práci rozumí, ale i jeho kolega, který si ode mě auto bral, byl v pohodě.
Po téhle zkušenosti už do AutoPalace nikdy :)
 
Nevite nekdo jak je to se zarukou v pripade, ze se neco po*ere, pokud jim dodam vlastni original dily?
 
Za díly ti ručit nebudou, to je tvůj problém. Budou ručit za práci.
 
Ma niekdo skusenost s opravou karoserie a laku v tomto servise, popripade nejake doporucenie v Brne? Dakujem.
 
Zdravim.
Ma nekdo zkusenosti, jak jsou na tom letos cenove? Jde mi o servisni prohlidku po dvou letech (20K km).

Predem diky
 
Servis po 1. roce + přezutí, vše ok a vcelku rychle - dopoledne jsem auto předal, odpoledne bylo ready :). (Cena 8250 Kč)
 
Back
Top