• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Auto Palkovice - Frýdek-Místek

Jakou máte zkušenost s Auto Palkovice ?


  • Celkem voličů
    32

zed

výkonný člen KLANu
225
Tento servis tu ještě není zmíněný.
Můžu ho vřele doporučit. Specializují se na mazdy a odvádí vždy výbornou práci.
Jezdím tam i přesto, že to mám 100km daleko.
Stránky
www.autopalkovice.cz

edit Vitus: dodána anketa ,-)
 
Poslední úprava moderátorem:
Já jsem tam byl jednou a taktéž musím říct, že maximální spokojenost.
Měl jsem před lety problém s klimatizací a tento servis, jako jediný dokázal závadu odstranit.

Jezdil jsem s nefunkční klimatizací, která vydržela chladit cca týden a žádný servis si nevěděl rady. Potom jsem dostal kontakt na tento servis.
Po tel. objednání jsem přijel na místo. Mechanici hned po vysvětlení závady koukli na trubky, kde dochází často k poškození a bez zaváhání problém odstranili ;)
Jako bonus musím říct, že mi bylo bezplatně zapůjčeno vozidlo (Premacy).

Moje zkušenost je cca 4roky stará.
 
Taky se přidám k pozitivní zkušenosti. Ačkoliv to mám z Brna celkem daleko, nelituji, že jsem tam jel :) Byl jsem tam kvůli opravě a vyčištění xenonů. Jsou to odborníci a Mazdy mají pěkně zmáklé ;) Mají perfektní přístup, taktéž mi půjčili bezplatně auto (M6 GY po FL), abych si mohl zajet na oběd, takže za mě palec nahoru a mohu jen doporučit :) Moje zkušenost je den stará :D
 
Poslední úprava:
Nejlepší kluci,které znám.Máme to s Rakkinem 15 km,tak dopravu neřešíme,s p.Mikušem jsme řešili i tu montáž 6-ti kvaltu,zatím ho nemůžeme sehnat,no uvidíme v Gliwicich
 
Taky vřele doporučuji. Profesionální jednání a pan Mikuš Mazdám rozumí jako málokdo. Maximální spokojenost.
 
www.autopalkovice.cz

edit Vitus: dodána anketa ,-)

Nechci dělat reklamu, ale chodím už roky do "autopalkovice.cz" firma MT AUTO s.r.o., vede to pan Mikuš, před mnoha lety vedoucí servisu Mazda v Ostravě. Seriózní přístup a ceny.
 
Po hledání vhodného servisu se tam na doporučení chystám také, snad budu moci napsat také pochvalný komentář.. :) Ostatní servisy v Ostravě mi přijdou tak neochotné, že nejsou schopni ani odepsat na email.
 
Mazda po servise v AUTO Palkovice a nezbývá než vřele doporučit. Tým lidí co ví co dělá, ochotný vyjít maximálně vstříc a očividně plný zkušeností, především pan Mikuš :)
Dokonce zapůjčili náhradní vozidlo zdarma po dobu servisu.
Maximální spokojenost, doporučuji.
 
ja som tam bol teraz menit xenony a pri tom som zmienil, ze mi nieco klepe v podvozku, tak zistili, ze su to ramena a aj to mi vymenili, tak 2 muchy jednou ranou
vsetci sa cudovali, ci sa mi oplati tam jazdit az z brna ale p. mikus je mechanik, ktory mazdam rozumie
auto mi tiez zdarma pozicali, asi tam s tym pocitaju, lebo sice je to kusok od frydku, ale peso sa tam moc prejst neda :)
 
Taky po dnesni zkusenosti musim jen doporucit. Domluva, provedeni, proste vse v nejlepsim poradku. Normalne nemivam k servisum duverivost a co muzu si delam sam, ale zde se opravdu nebojim nechat cokoliv udelat.
 
Taky po dnesni zkusenosti musim jen doporucit. Domluva, provedeni, proste vse v nejlepsim poradku. Normalne nemivam k servisum duverivost a co muzu si delam sam, ale zde se opravdu nebojim nechat cokoliv udelat.
Dobrý den.Tak také napíši moji zkušenost s tímto servisem a je to zároveň můj první příspěvek zde na foru.Včera jsem byl po domluvě také v Palkovicích na montáži zadních park. senzorů a opravu sedačky řidiče-"rupání" v zatáčkách apod.Segerovky a vše potřebné opraveno a přibodováno.Zárověň zjištěno chycené levé přední ložisko-vyměněno.Také rozdělány,vyčištěny komplet oboje přední brzdy-kotouče,destičky atd.Zjištěna malá dirka u objímky výfuku-ihned vše operativně vyřešeno.Nabídnuto náhradní vozidlo během čekání-prostě super přístup.Tímto ještě jednou děkuji p.Mikušovi a jeho bratrovi,který se celou dobu mému autu věnoval-mohu jenom doporučit a i přes vzdálenost cca 150 km tak kdykoliv zase rád zajedu.
 
Zdar Mazďáci
Takže musím říct že jsem tam jel poprvé se domluvit co jsem ho našel zde. První jednání naprosto super hned vyběh k autu , řekl jsem co bych chtěl udělat , v ničem žádný problém. Dokonce spraví i to co by jinde měnili komplet. Jelikož chci toho udělat více na autě tak jsem objednán na 17. července a nějaký ten čas tam asi zůstane. Takže jakmile bude hotovo hned poreferuji. Za mě zatím palec nahoru :headphone:

Zdravím Mazďaky a zatím čus....:woot: Hans
 
Nazdar Mazďáci..
Takže autíčko mám hotové a zatím jezdí..:D Za mě mohu doporučit, udělali co jsem chtěl i něco navíc. Bylo ready za dva dny, ale měl jsem dovolenou tak se omlouvám že jsem tady nenapdal dřív.. Takže kdo chce ať se tam objedná, rozhodně mají dobrý přístup.

Tak zatím zdar. Hans:confused:
 
Ako jediny si dokazali poradit so 4 svietiacimi kontrolkami a nefunfckym rychlomerom -> zdarma vymenili vypalenu poistku airbagu.
Nefungovala mi klima, bola derava trubka. Nasli miesto, zavarili ! Ziadna vymena, takze su to opravari a nie notoricky vymienaci ako u autorizovaneho a to je dobre ;) A mali auto na zapozicanie, starucku 323 hadam z 1992, ale o to vacsia zabava :D
 
Tak dnes jsem byl velice nemile zaskočen, když mi v auto palkovice řekli, že nepřibírají nové zákazníky :-( Takže co teď? poradí někdo nějaký slušný servis v okolí? děkuji.
 
To je autorizák, to budou ceny k zbláznění ;) Plánuju měnit spojku a chci jí cca za 10 000kč ne za 20 000kč :)
Já byl před rokem u p.Mikuše v Palkovicích a kdyby to neklaplo,tak jsem byl nachystaný k Halfarovi.Měl jsem info od známého,že ceny jsou daleko lepší než všude jinde v Mazdě-ale neověřoval jsem si to telefonicky,protože to klaplo u Mikuše.Ale práci odvádí na jedničku-což se u značkových jinde mnohdy nedá říct.Zkus to obvolat a informovat se na cenu-za to nic nedáš.
 
Já byl před rokem u p.Mikuše v Palkovicích a kdyby to neklaplo,tak jsem byl nachystaný k Halfarovi.Měl jsem info od známého,že ceny jsou daleko lepší než všude jinde v Mazdě-ale neověřoval jsem si to telefonicky,protože to klaplo u Mikuše.Ale práci odvádí na jedničku-což se u značkových jinde mnohdy nedá říct.Zkus to obvolat a informovat se na cenu-za to nic nedáš.
A kromě toho jsem se tam vždy potkal se samými sympaťáky, kteří měli snahu vyhovět, a to i po zavírací době.
Pokud vím, tak s Halfarem je spokojený i @eko1980.
 
Back
Top