• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Auto Palkovice - Frýdek-Místek

Jakou máte zkušenost s Auto Palkovice ?


  • Celkem voličů
    32
Tak dnes jsem byl velice nemile zaskočen, když mi v auto palkovice řekli, že nepřibírají nové zákazníky :( Takže co teď? poradí někdo nějaký slušný servis v okolí? děkuji.
Clovek by cekal, ze tohle se stane u zubare, ale uz i v servisu? :(
 
eko1980 - jaké jsou tedy u p.Halfara ceny....?Pokud můžeš třeba porovnat jiný značkový servis nebo popř. p.Mikuše?
Koupil jsem auto u auto hruška. Hodně krát jsem tam volal kvůli nějaké návštěvě ze bych rad neco udělal ale nezvedali telefon,i když me číslo mají tak nezavolali zpět. Tak jsem přešel k halfarovi a jsem velmi spokojen. Kdykoliv zavolám tak to někdo zvedne. Pokud je operace na delší dobu tak me odvezou domu a pak pro me přijedou. U auto palkovice když jsem řekl ze nejsem členem tak me odmítli.
 
No tak kdyby mi někdo nezvednul telefon, tak to bych jim tam vysvětlil .... AUTO Hruška vlastní známý mého známého, tak mu to hned klidně bonzu jaké má zaměstnance :)

Ono je v OV teď vlastně 3x MAZDA .. stará AUTOLAROS, nově KODECAR a HRUŠKA .... já jezdím do HALFAR i když to mám všude hodně blíže a telefon tam vezme vždycky někdo na 100%. Je to prostě malý takový rodinný salón, přece jenom Dolní Benešov jak takové malé město (větší vesnice).
 
Koupil jsem auto u auto hruška. Hodně krát jsem tam volal kvůli nějaké návštěvě ze bych rad neco udělal ale nezvedali telefon,i když me číslo mají tak nezavolali zpět. Tak jsem přešel k halfarovi a jsem velmi spokojen. Kdykoliv zavolám tak to někdo zvedne. Pokud je operace na delší dobu tak me odvezou domu a pak pro me přijedou. U auto palkovice když jsem řekl ze nejsem členem tak me odmítli.
Já v těch Palkovicích byl před cca rokem a nebyl problém-zapůjčili i vozidlo po dobu čekání na opravu.Pravda je,že jsem musel asi 3 měsíce čekat,protože už tehdy měli hodně plno a p.Mikuš říkal,že to je fakt fest nabitý s opravama a se zakázkama.Je dobře,že p.Halfar je další solidní firma pro naše Mazdičky.
 
Koupil jsem auto u auto hruška. Hodně krát jsem tam volal kvůli nějaké návštěvě ze bych rad neco udělal ale nezvedali telefon,i když me číslo mají tak nezavolali zpět. Tak jsem přešel k halfarovi a jsem velmi spokojen. Kdykoliv zavolám tak to někdo zvedne. Pokud je operace na delší dobu tak me odvezou domu a pak pro me přijedou. U auto palkovice když jsem řekl ze nejsem členem tak me odmítli.

A můžeš mi prosím tě říct, jak jsou na tom s cenama? litr oleje za 600Kč? :) jako každý origo servis...samozřejmě bych si dovezl svůj, ale jen pro příklad co tam kolik stojí? díky.
 
A taky ti vždy nabídnou při nějaké výměně ORIGO díl nebo OEM kvalitní nebo OEM nejlevnější (nejméně kvalitní) díl a ty si vybereš, který chceš.
 
Clovek by cekal, ze tohle se stane u zubare, ale uz i v servisu? :(
Podívej a nema zrovna ten servis uplne stejny princip, jako zubar? Mel bys tam jezdit na pravidelne preventivni prohlidky, narazove dorazis s problemem a jsi vubec rad, ze Ti nasli nejaky brzky termin ... :D.
 
Podívej a nema zrovna ten servis uplne stejny princip, jako zubar? Mel bys tam jezdit na pravidelne preventivni prohlidky, narazove dorazis s problemem a jsi vubec rad, ze Ti nasli nejaky brzky termin ... :D.
Já si nic nepřál víc, než mít pravidelný servis u nich...auto mám chvíli dovoz z NDR...ale oni mi ani nedali šanci :D
 
Tak zase musím pochválit p. Mikuše a jeho hvězdný tým.Měnil jsem olej v AT,deaktivoval i-stop,montáž TZ a celkovou antikorozku.Práce byla provedena velice precizně,byl jsem se mrknout i na průběh zakázky.Prostě vše,co bylo dohodnuto,tak bylo splněno.Kéž by tak bylo více slušných servisů.
 
Úplně klasicky,vypouštecím a napouštěcím šroubem.Vymění se tak 60 procent. kapaliny.
 
Clovek by cekal, ze tohle se stane u zubare, ale uz i v servisu? :(
Chci se zaregistrovat, ale nemůžu, protože nejsem věrný zákazník. Chci se stát věrným zákazníkem, ale to nejde, protože nejsem zaregistrovaný. Klasická Hlava 22. Takže se čeká, až nějaký zákazník umře...:cool:
 
Chci se zaregistrovat, ale nemůžu, protože nejsem věrný zákazník. Chci se stát věrným zákazníkem, ale to nejde, protože nejsem zaregistrovaný. Klasická Hlava 22. Takže se čeká, až nějaký zákazník umře...:cool:
:pRaději začínám žít zdravě,svého fleka se jen tak nevzdám
 
Já byl v Auto Palkovice u p.Mikuše na jaře vyměnit olej,rovnou udělal celou druhou garančku,tak snad už věrným zákazníkem taky jsem.:) Samo že jednání a provedená práce za 1.Dokonce zapůjčeno na těch pár hodin náhradní vozidlo domů.
 
Back
Top