• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

AUTO ZEMAN - Praha 9 (skončil)

Zkušenost s AUTO ZEMAN s.r.o. mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 1 12,5%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 2 25,0%
  • neutrální

    Hlasy: 1 12,5%
  • převážně negativní

    Hlasy: 3 37,5%
  • jen negativní

    Hlasy: 1 12,5%

  • Celkem voličů
    8
po koupi GH jsem se k Zemanovi vydal, aby mi nastavili automatické zamykání po rozjezdu (netušil jsem tehdy, že to nejde). Po hodině čekání v autosalonu s totálně zaprášenými vystavenými auty, otlapkanými od rukou, ne moc dobře vytřené podlaze a přijímacími techniky + prodejci nových vozů v dress code "flanel košile a džíny od vietví " jsem usoudil že se specializují spíše na vozy korejské provenience, což se potvrdilo naprostou neznalostí Mazdy (za týden, co jsem Mazdu měl, jsem o ní věděl asi 3x tolik nežli přijímací technik a servisman dohromady)
 
Jasný!
Já jen , kam v Praze na olej+filtr po záběhu.... To bude snad OK kdekoliv....
 
Já jsem tam byl taky pouze kvůli registraci vozu v ČR, abych získal přístup do Mazda aplikace na android (doteď ten přístup nemám), a zimní prohlídce za 99,- Kč, kterou nabízela mazda na svým ofikowebu, a geometrii kol. Vyplnil jsem formulář na ofikowebu, týden nic. Tak jsem tam volal a objednal se na 13:00 za týden (tj. dostatek času jak pro ně, tak pro mě kvůli volnu v práci). Přijel jsem tam, papírování před předáním auta asi půl hodiny, každou otázku, kterou jsem borcovi za barem položil, běžel prokonzultovat do útrob servisu. Výsledek: geometrie kol jim prej nefunguje a neví se kdy fungovat bude, zimní prohlídka za 199,- místo 99,- (o prachy mi nešlo, prostě jsem se zajímal proč, borec nevěděl), bude to hotový za hodinu, ale bylo až za dvě (super, však z práce můžu přes půl Prahy dojet kdy chci, že jo...), mám prý vadnej malej tlumič (doteď jsem nezjistil, co to je) a po výzvě k předložení kalkulace opravy ani vidu ani slechu. Prostě hrůza. Zaprášený auta a špinavou podlahu potvrzuju.

Co se týče výměny oleje a filtru, radši bych si to udělal sám, než to dal tam... 1. cena, 2. ověření toho, co tam doopravdy dali (správnej, novej, neředěnej olej, novej, správnej filtr...), 3. ušetření pocitu zklamání z jednání s lidmi, které nebaví jejich práce (k nezaplacení), 4. při své pomoci sblížení s autem :)
 
Je to lichva... ja bych do autorizaku nikdy nejel a to i kdybych mel nakrasno fungl auto. vse je jen velice dobre spocitany marketing. Co zaplatis u nich po dobu "zaruky" ti stejne nevykompenzuje pripadnou zavadu. Btw ktera se u noveho vozu stejne do min 3 let neprojevi
 
Já jezdím na preventivní jenom do autorizovaného, přinesu si vlastní olej (mazda original oil ultra DPF 5W-30) a není s tím problém. Filtry nechám dát originál a funguje to a servisní prohlídka vyjde včetně vlastního oleje na cca 3000,-. Také záleží, co se všechno dělá.
 
Sakra to jsem se zase teď rozčílil. Nechal jsem u Zemana vyměnit pneu (story viz https://www.mazdaklan.cz/threads/prvni-jarni-sraz-nejen-prague-unit-1-5-2016-na-chodove.742/page-3). Jsem ochoten přehlédnout fakt, že přepálili odhad ceny o téměř 28% a ani slovem se nezmínil. Budiž, připlatím si za včasné dodání. Ale výslovně říkám vedoucímu servisu p. Skopkovi do telefonu poté, co mi volá, že pneu sehnali a bude asi odpoledne hotovo: "poznamenejte tam mechanikovi, aby s tím zacházel opatrně, disky jsou nově nalakované, nestojím o to, aby to poškrábal, kdy bude sundávat závaží nebo pneu". No a co jako myslíte? Dojebané od páčidla a od utahováku. Měl štestí, že už tam nebyl, tak jsem aspoň zjebal toho technika od Hyundaie, co mi to předával. Ještě večer to umyju, abych na to viděl a to si teda zítra vypije.
 

Přílohy

  • DSC_1126.JPG
    DSC_1126.JPG
    347,8 KB · Zobrazení: 89
  • DSC_1127.JPG
    DSC_1127.JPG
    378,4 KB · Zobrazení: 89
Tak jsem to umyl, takže prosím vás, až budete potřebovat odřít nově nalakovaná kola, jedině Auto Zeman splní vaše přání.
 

Přílohy

  • DSC_1138.JPG
    DSC_1138.JPG
    358 KB · Zobrazení: 75
  • DSC_1139.JPG
    DSC_1139.JPG
    328 KB · Zobrazení: 75
No jak se k tomu soudruzi z Auto Zeman postaví? Opraví na vlastní náklady nebo fakáč?
 
No jak se k tomu soudruzi z Auto Zeman postaví? Opraví na vlastní náklady nebo fakáč?
Vedoucí Skopka (dostavil se až v půl jedenácté na odpolední směnu, takže mezitím jsem byl ve Vestci v ROGI a vyprosil si trochu práškové barvy na opravu - rozpustím v nitroředidle C6000 a snad to půjde OK) se mi pokoušel namluvit, že už to tam bylo a ukazoval na telefonu fotku toho hlavního škrábance (co mu evidentně vyfotil včera jeho kolega od Hyundai, kterého jsem zjebal při přebírání) s tím, že vznikl při tom, jak jsem přejel ten plastový klín - no jenomže byl úplně jinde, než díra.
Jenže to netušil, že těch škrábanců je tam víc, včetně těch typických od utahovací pistole a taky od nazouvačky (viz DSC_1138). Tak šel se mnou ven druhý chlapík, zřejmě mistr ze servisu, aby se na to mrknul, kterého jsem zjebal taky, ale už mírněji. :) Říkám mu, že nejde o prachy, že si rád připlatím, když je práce precizní, ale aby kola na autě byly 3 naprosto netknuté a 1 dojebané a čirou náhodou to, co měli na starost, to bude asi nějaké divné. A že zatím, co mám toto auto, tak všechny "zářezy" na něm mají na svědomí mechanici (včetně jednoho borce ze Zlína). Tak se mi omlouval, říkám mně se neomlouvejte, zjebejte ty, co to mají na starost, pokud vím, nedávno proběhlo Mazda školení, jak se mají mechanici chovat k autům zákazníků. No pokoušel se mi nabídnout nějaký servis zdarma, říkám "ani snad radši ne", podali jsme si ruce a jel jsem.
Na to konto jsem objednal ve Zlíně dojezdovku, abych nemusel už nikdy řešit jiný servis.
 
Poslední úprava:
Takže fakáč :)
Z jiného soudku, já jsem takovej šikula, že jsem si jedno kolo dost odřel o obrubník první,slovy první den, kdy jsem si auto přivezl :D
 
Back
Top