• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Autodíly

Ja ted nakupoval v Trostu. Nekdy APM. Spis jen spotrebni material. Filtry atd. Velky veci jen v Trostu a jinak kdo nabidne lepsi cenu a kvalitu.
 
No a to mě právě zajímá, kdo nabídne hodně muziky za málo peněz :D
 
Ja bral prave z Trostu za uplne smesny ceny. Ale ta moznost odpadla, protoze moje prostrednice tam uz nepracuje. Ceny tretinovy jak maloobod. Kompletni brzdy za 4k atd... No, proste pecka. Taky jsem na aute nesetril a vzdy delal co nejvic slo. Takze nynejsi majitel az na korozi nebude mit problem.
 
Jo, je... to proste byla parada, no. Zimni smes do ostrikovacu 50litru do -40ti za 300kc. Filtry za par korun atd atd. To se to nakupovalo.
 
Převážně Intercars a někdy Kelly. S kvalitou dílů problém nemám a nakupuju za VOC, takže zatím ok.

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Ja ted spis hledam na ebay nejaky specialitky... v nejblizsi dobe me cekaji na soba brzdy. Ty chci delat komplet. Desky a kotouce. Tam musi prijit kvalitni dily, setrit nechci. A stabilizatory. Tam je to asi celkem jedno, ale chtel bych stejne tak zachovat kvalitu a funkcnost Aero podvozku.
 
Podívej cinkni jim tam a optej se protože oni toho zboží mají celkem dost nezveřejněnýho...Já tam vždycky radši zavolám a oni mi kolikrát nabídnou i zboží co vůbec v eshopu neni a nakonec ještě víc ušetřim....Za optání nic nedáš...Taky se říká líná huba, holý neštěstí :)
 
Co vím, tak mroauto jsou Poláci. Nicméně kdo jde v první řade po ceně než kvalitě, tak je to jasná volba ;) Znám hodně lidí co od nich objednávalo a spokojenost :cool:
 
No jestli to jsou poláci nebo nejsou je podle me jedno. Tak jako tak nabízej značkové dily i repliky...takže je na každém co si u nich objedná.....
 
No jestli to jsou poláci nebo nejsou je podle me jedno. Tak jako tak nabízej značkové dily i repliky...takže je na každém co si u nich objedná.....
S tím bych nesouhlasil, ono značkový díl je také rozdíl, nýbrž je hodně co jsou jen břebalené, nebo se jen tváří jak originál a jsou z Polska či Číny a poznáš to na obalu. Když si to objednáš a zjistíšto až to dojde tak akorát řešíš problém, už jsem se setkal s Zimmermany z Číny, stejná krabice a psaná činštinou.
 
No v každém případě...Já objednal kotouče a desky Febi Billstein a jsou to Febi Billstein, objednal jsem tlumiče Febi Billstein a jsou origo...Objednal jsem Rozvody - řemen Mazda a kladny TNT a jsou origo..Ale to je jedno...Ono na druhou stranu...položme si otázku.....Co je vlastně originál?????Mazda si sama vyrábí tlumiče, roz. řemeny, kotouče, desky? Myslim že jsou rádi, že to stíhaj montovat dohromady a tyhle díly jim beztak dodává ,,někdo,,

A na konec...Stále se bavim o www.mroauto.cz......Pokud objednáváš telefonicky, informujou tě o každé značce, do jaké kategorie spadá....jestli je to vyšší třída, střední třída nebo jestli je to levná náhrada...
Kdo tam bude chtít nakoupit bude podle mě spokojenej jak s kvalitou tak i s cenou...kdo chce jen pro klid v duši mít kotouče s vyraženym nápisem MAZDA ať si je koupí......

Abych se přiznal tak jsem na své původní auto M6(r.v. 2002) Koupil polskou sadu ramen na přední nápravu za směšnej peníz na aukru a ramena držely jak židovská víra, jak po celou dobu mě, tak i novému majiteli...Takže otázka kvality a ,,značkvosti,, je v dnešní době relativní
A to podotýkám že dle mého osobního názoru zrovna ramena jsou celkem dost namáhaný součástky, kde by na kvalitě mělo dost záležet a kde by se taky mohla ta nekvalita projevit a dost nevyplatit...


kluci kupte si co chcete a kde chcete..ty www stranky jsem sem dal proto, že je mám odzkoušený a mám s nima dobré zkušenosti.....chci se o možnost nakupovat levně a (dle mého názoru) kvalitně s ostatníma.....takže asi tak :)
 
Určitě souhlasím. Já jen dal na vědomí další okolnosti. Každopádně se shodneme, že každý si koupí co chce a co hledá ;) No a že je potřeba si dát pozor při koupi a vždy se co nejvíce informovat (to platí u všech obchodů). Takže určitě díky za odkaz a osobní zkušenosti :)

Třeba mně minulý týden přibyla zkušenost s neoriginálními stěrači "denso" viz. https://www.mazdaklan.cz/threads/sterace.95/page-2
 
Back
Top