• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný AUTOLAROS SPEED - Ostrava

Zkušenost se servisem AUTOLAROS SPEED mám


  • Celkem voličů
    5

Miky

rodinný člen KLANu
237
Já mám velice negativní zkušenost.Servis po 4 letech,auto po předchozím majiteli s pětiletou zárukou,tak jsem jel tam kde to mám nejblíž.Auto najeto 20 tis.km.Olej vlastní Mazda 5w 30.

1. Flexou mi brousili hrany kotoučů(žádné tam nebyly)
2.Výměna pylového filtru i když na předchozí bylo najeto jen 7 tis.km.
3.Za práci si zaúčtovali o 1200 Kč víc než měli.(poslal jsem fakturu na kontrolu importérovi)
4.Proto že jsem se ozval tak do nové faktury mě dopsali,že odpovídám za původ oleje a jeho vlastnosti.
5.Už bych tam v životě nejel a ani si tam nekoupil auto.
 
No a proto jsem si koupil auto (Mazdu) v Autotip-Halfar Dolní Benešov i když to mám tam dál, protože jsem slyšel samé negativa .... Dolní Benešov je menší město a tím pádem se tam rychleji roznese když někdo dělá dobře nebo špatně .... a tam dělají dobře !!! Jezdím už tam od roku 2006 a pořád spokojenost na 100% a jen chvíli to bylo na 80% jak museli začít dělat i FORD jednu dobu, tak toho měli moc nestíhali a dělali chyby menší.
 
Do tohoto serivsu jsem jel na kontrolu Mazdy před nákupem. Naúčtovali si za půl hodinovou prohlídku 600 Kč. Servisní technik byl ochotný a s autem se i krátce projel.
Potom jsem se ptal, zda si můžu dovézt vlastní díly na výměnu, protože se mi zdály originální, co mi nacenili předražené. Na to mi odvětili, že to není možné, tak jsem se rozhodl tam nejezdit.
 
tak tomu nevěřím .... tedy tomu že by sis dovezl svoje, tak to by jim mohlo vadit, ale mimo záruku ti i oni přece nabídnou neoriginální díly, to je naprosto běžené už asi 10 let u MAZDA servisů ..... ale AUTOLAROS byl divný už před 20 lety :)
 
No cenil jsem originál u nich, ne aftermarket. Ale nemyslím si, že by měli dobrou cenu. Budou to dávat bez slevy za ceník...
 
Back
Top