• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Automatická světla

Tomcat

výkonný člen KLANu
236
Dneska jsem jel v dešti a cetou tam se světla sama zapla. Zpátky, podmínky úplně stejné se světla automaticky zapnout nechtěla, at jsem v menu navolil Tma ci Svetlo. Proste sem to musel zapnout sam jinak by me nikdo zezadu nevidel.. jake mate zkusenosti vy?
 
zrovna včera jsem přešteloval nastaveni na nejcitlivější spínání a jsem spokojenej, zatím se mi nestalo aby světla nesepla když mají
 
Tak to mam stejne nastaveno.. nekdy to holt nespina..uz se mi to stalo vicekrat. skoda ze chybi funkce, ze se svetla vzdy zapnou kdyz jedou sterace..tohle ma koncern vyreseno lepe
 
face lift, nemám tablet infotainment jako ty, mám tu starou kapličku. Ale senzor a nastavení světel je stejné....
 
Dneska jsem jel v dešti a cetou tam se světla sama zapla. Zpátky, podmínky úplně stejné se světla automaticky zapnout nechtěla, at jsem v menu navolil Tma ci Svetlo. Proste sem to musel zapnout sam jinak by me nikdo zezadu nevidel.. jake mate zkusenosti vy?
Doporučuju Ti nastavit citlivost na nejvyšší úroveň. Je lepší svítit občas zbytečně, než naopak.
Některé světelné podmínky to nedokáže rozeznat. Např. za mlhy nebo deště se mi opakovaně stalo, že jsem musel zapnout plná světla ručně. Spoléhat se ve všem na asistenty je cesta do pekel...nebo do nebe, jak u koho.;)
 
Poslední úprava:
Jakou mas verzi SW? ja 59.00.443
Pochybuju, ze verze infotainment SW ovlivnuje (ne)spinani svetel. Tam je pouze nastavovani, v praxi to bude resit ridici jednotka na zaklade senzoru.

Jak uz bylo psano, za deste nebo mlhy to casto nesvoti, musis rucne.
 
Pane kolego, vzdyt uz o tom minimalne patnact minut hovorime!
To jako myslíš, že jsem se měl nejdřív dovolit?:)
Hlavně jsem chtěl ale upozornit na fakt, že ta automatika není neomylná a občas se musí používat i ten mezikus mezi ušima...
 
To jako myslíš, že jsem se měl nejdřív dovolit?:)
Hlavně jsem chtěl ale upozornit na fakt, že ta automatika není neomylná a občas se musí používat i ten mezikus mezi ušima...

 
Poslední úprava:
Back
Top