1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Automatický zámek při rozjezdu + sklopení zrcátek při zamčení

Diskuzi v 'Mazda6 (GJ/GL)' zahájil MartinJ, 15. 4. 2016.

1. Hyks

Hyks člen KLANu

43
    4
    8
    tak to objednam. Ona to neni uplne sranda jezdit nezamknutej... znamej zastavil na Argentinsky na tom bus-statzu a vlez mu tam nejakej chlap :) protoze byl lehce nakalenej, tak nemohl volat policajty...

i-Stop je automaticke chcipani? To se nam ... koukam narozdil od ostatnich.. libi :) Ze to je na silny seslapnuti je super.

2. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

798
    276
    63
    Obě věci se dělají přes program který zvládá mistr @shr3k.
    Podle tvé reakce na i-stop jsem pochopil že si spokojen?
    To snad ne! Pokud ano, tak z jakého důvodu. Budeš první koho znám.
    Pokud nejsi ve straně Zelených. ;)

Vitus se to líbí.
  3. Hyks

Hyks člen KLANu

43
    4
    8
    Implementace start/stop systemu je v M6 GJ imho radove prijemnejsi, nez treba u BMW1 (e87). Muzes si vybrat, jestli to nechas chcipnout, nebo ne. Musis to celkem vyslapnout, aby to zafungovalo.

Pouzivam to predevsim v podzemnich garazich pri vyjezdu, nebo treba u narvanejch zastavek, pripadne KDYZ U NEPREHLEDNY HLAVNI POSLOUCHAM JESTLI NECO NEJEDE.

ad. SZ.. no dovol, takova drzost! :D

4. Bielan

Bielan výkonný člen KLANu

168
    117
    43
    Spritmonitor.de
    Kdyby byl @Hyks ve straně Zelených, asi by jezdil spíše pidielektromobilem nebo na kole. A ne sazometem s objemem motoru přes 2 litry. :D

Hyks se to líbí.
  5. Hyks

Hyks člen KLANu

43
    4
    8
    hehe.. ja jsem nahodou jezdil kdysi HODNE na (samo)kole... co mam speky, tak vyzaduji minimalne 80 koni na zadni pneu, vyhrivany gripy, stavitelny plexi a musi to slusne svitit... jo a taky by tomu mohly couhat valce do stran a misto retezu kardan :p

6. Peterinv

Peterinv nový člen

10
    0
    1
    A ako je to s automatickym zamykanim v pripade nehody? Dokazu sa dvere hned odomknut, ked zhasne motor? Ide mi o pristup do vozidla v takom pripade, aby nezostalo uzamknute..

7. Milda6

798
    276
    63
    Myslim že se to tu už řešilo.
    Každopádně u minulého auta jsem to měl tak, , že se zamklo až při rychlosti nad 15km/h a odemklo pod 15km/h, ale jen moje a ostatní až po otevření mojich dveřích nebo při odemčení centrálního zamykání na palubce. Což mě vadilo. Každý bral za kliku dřív než sem mu odemkl.

8. Hyks

Hyks člen KLANu

43
    4
    8
    Peterinv: budou muset rozbit okynko. IMHO porad prevazuji prinosy nad naklady (lehke zhorseni bezpecnosti pri nehode).

Mne nejvic vyhovuje rezim, kdyz se auto zamkne nad tech 15-20 km/h a odemkne pri vypnuti zapalovani. Stejne skoro nikdo nevylejza dokud mas nahozenej motor.

9. Milda6

798
    276
    63
    Když vyjíždíš z garáže ze dvorku když máš spolucestující. Vždycky otevřeš dveře dřív než chcípne moror.

10. Hyks

Hyks člen KLANu

43
    4
    8
    Ano, proto to zamyka az NAD cca 20km/h... nebo mozna 30. u jednicky to jde nastavit primo na volantu bez diagnostiky.

ODEMYKA az po chcipnuti motoru.

Rezim, co mi naprosto vyhovuje. Nestava se mi v zasade nikdy, ze by to zamklo pri vyjezdu z grg.

Sdílet tuto stránku