• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný AUTOPROFI - Příbram

...dali (udajne, zatim jsem s ni mluvil jsem v rychlosti) moc hezkou cenu (tusim na CX-5) nasi kamaradce :p
 
Jo copak autoprofi, tam jsou na prodeji kluci šikovní :)) :cool: Já už se těším jak se sem povede 2,5T v šestce..
 
Clovece nevim, jak sikovni na prodej jsou. Na email odpovedeli az po urgenci s tim, ze chteji telefon a beztak nezavolali.
 
to ne, ale dostupnost dílů nebude asi jen tak + dodací lhůty a to už bych řešil ;)
Mám zkušenost (opakovanou) se sháněním origo dílů v Mazdě následující : díl se normálně u nás neprodával, objednán přímo přes prodejce Mazdy v Hirošimě, čtvrtý den po objednání přišla SMS s výzvou k vyzvednutí dílů. Jednou se jednalo o nové klíčky, podruhé o dva díly palubní desky (plasty). Takže také když se chce, tak to jde.
 
A vite nekdo ceny za cx9 v ČR? V USA je levná, ale počítám že DPH a dovoz nebudou málo. Viděl jsem jednu nedávno v Auto Duba, ale zapomněl se zeptat... Nějak mě nenapadlo, že by je někdo vozil, myslel jsem že to je nějak v nesouladu s importem, že by jim sebrali licenci na dealerství, když jej budou obcházet. Popravdě kdybych věděl, že se dá koupit, nejspíš bych si ji dal namísto šestky...
 
Dneska návštěva u tohoto prodejce a zatím jen dobrý dojem. Pan Běle je fakt pohodový člověk, dá se s ním mluvit narovinu, dokáže ukázat i nedostatky vozu, vše vysvětlí a snaží se najít ideální nabídku.
 
příjemná návštěva jako při prvním kontaktu , vše proběhlo tak jak bylo domluveno, auto přezuté na novou zimní sadu, letní krásně uložena v autě, karta navigace vložena ;). Papírování jsme vyřídily během chvilky, auto ještě okoukly ( během toho nám p.Běle sjel na Benzinu pro slíbenou dálniční známku, kterou v tom fofru zapoměl ;) ) . Domluvena první garančka, která nás čeká koncem dubna. Za mne tedy spokojenost ;). Vše v klidu s vysvětlením a v příjemné atmosféře
 
příjemná návštěva jako při prvním kontaktu , vše proběhlo tak jak bylo domluveno, auto přezuté na novou zimní sadu, letní krásně uložena v autě, karta navigace vložena ;). Papírování jsme vyřídily během chvilky, auto ještě okoukly ( během toho nám p.Běle sjel na Benzinu pro slíbenou dálniční známku, kterou v tom fofru zapoměl ;) ) . Domluvena první garančka, která nás čeká koncem dubna. Za mne tedy spokojenost ;). Vše v klidu s vysvětlením a v příjemné atmosféře
Pán Bělé je pán na svém místě ;)
 
Zdravím, včera jsem si vyzvedl CX-5 KF a zatím musím říct, že spokojenost. S p. Bělem domluva v pohodě, vše co se domluvilo, tak se dodrželo, umí vyjít vstříc.
 
No vedet ze nekdo dokaze dovézt do CR Mazdu 6 v 2.5T Signature edition v modre barve za rozumny peníze tak asi si dam říci.
 
Back
Top