• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Barva

Jaká barva se vám líbí na CX-3?


  • Celkem voličů
    45

marus71

nový člen
4
Ahoj!
Kupujeme novou CX 3 a nemužeme se rozhodnout kterou barvu!
Bílá nebo červená? Která se vám líbí víc?
dik za názory
 
Jo, vo tom to je! Aby si každý mohl vybrat tu svou oblíbenou barvu. To, když jsem už dávno (asi 1987) kupoval Škodu favorit, tak po čtrnácti dnech soustavného hlášení se do seznamu zájemců, jsem ve frontě přišel na řadu a vyšel na mne hnědý - jak jsem byl rád.... Taky se mi líbil!
Každý si oblíbenou barvu u Mazdy rozhodně nevybere. Slovy klasika - nuda, nuda, šeď, šeď. Red soul ještě ujde, ale stala se z ní ideální volba pro toho, kdo chce zapadnout v šedi červených mazd. Invenci Mazdy na poli barev dokreslují dva odstíny bílé a dramatická změna z hliníkové na hliníkově stříbrnou mezi lety 2014 a 2015. Takže i dnes je to podobně jako s tím favoritem - člověk vybírá z pár barev a nakonec se mu líbí i ta, kterou by si dobrovolně nezvolil :D :D
 
Tyhlety starosti bych chtěl mít ;) Pokud ta barva není vyloženě hnusná (například jedničková fábie se vyráběla mj. v takové světlě zelené barvě, která vypadala jako základovka na okapy), tak je to šumafuk. Bílá bude nejblbější na údržbu, navíc prej náchylnější na korozi, protože je nějak technicky omezené tam přimíchat nějaké inhibitory koroze (ale možná to platí ještě z doby aut bez pozinku typu felicie apod.). Naopak nejlepší na údržbu je stříbrná metalíza.

Z těch dvou barev bych si vybral červenou. (Jinak bych si ale asi vybral modrou.)
 
Tuto otázku jsem řešil u CX-5 cca před dvěma měsíci. Po dlouhém zvažování pro a proti, vyhrála v mém případě bílá perleť nad původním zámyslem Red Soul. CX-5 je ale jiné auto s více prvky v černé barvě. V případě CX-3 bych se nejspíš přikláněl k Red Soul :). I když je pravdou, že té rudé je až moc :)
Mimochodem, bílé auto máme i teď a s tou údržbou to není až taková hrůza. Předtím jsem mě tmavě modrou metlu a to bylo o něco horší. Prach a mapy po dešti na bílé nejsou téměř vidět.
Ale jak již tady bylo řečeno, je to hodně subjektivní a každý z nás má jiné priority.
 
Zdravim zdejší členy,
mohl bych poprosit o nějaký odkaz/kontakt na kvalitní LED žárovky? Máme v rodině nový přírůstek, CX-3 Attraction, G120 automat, titanium flash. Jen tak mimochodem :)))

Tak na tu barvu jsem v reálu zvědavej, myslím, že bude vypadat dobře :) Doufám, že tě uvidíme na nějakém srazu!
 
Asi to tu trochu řešíme jako OT, ale výběr barvy byl relativně jednoduchej. Červenou jsem odmítl okamžitě, protože 8 z 10 CX-3 bude červenejch a zbytek bílejch. A ve finále v katalogu tolik alternativ než titanium flash není :) Modrá by byla asi taky zajímavá, ale bál jsem se o brzké okoukání.

Edit Natural: V pohodě, přesunuto do společného tématu o barvě
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak dneska první mytí :) Ještě těsně před registrací.
 

Přílohy

  • 12279044_10207640699993270_2684223173007955068_n.jpg
    12279044_10207640699993270_2684223173007955068_n.jpg
    94,5 KB · Zobrazení: 58
  • 12299177_10207640700393280_2348117947665137727_n.jpg
    12299177_10207640700393280_2348117947665137727_n.jpg
    91,5 KB · Zobrazení: 62
Red Soul 41V je už nuda. Když jsem si v roce 2008 objednával kombajna s bílou perletí 34K, ve které tu jezdily do té doby jen lexusy, ťukali si všichni na čelo. Dneska je to bílé šílenství, i když lidi objednávají tu nejlevnější základovku. Na CX-3 se mi líbí prďácká SUVčková Titanium Flash 42S (do bahna jak dělaná ;)),
P1J09562l.jpg
ale kdybych si měl sám kupovat, vezmu Dynamic Blue 44J.
P1J09559l.jpg
 
Já jsem se rozhodoval u CX5 mezi titanium flash, bílou a sonic silver, nakonec vyhrála ta stříbrná - byla nejrychleji dostupná v motoru a výbavě co jsem chtěl - a jsem spokojenej :)
 
Červená říkám tomu mazdácká základovka,ale padla mě do oka a bylo rozhodnuto.
 
Mazda CX-3 black jasna volba bez premysleni.....mamina ma Suzuki Swift bila perleť tak dostane k sobe cerneho kamarada prej je maji nejvetsi
 
Trojku mam v titanium flash a som spokojna. Ale keby bola v ponuke dynamic blue, tak vsetkymi desiatimi. ;)
 
Back
Top