• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika BOSE MX-5 NC problém

Rakkin

výkonný člen KLANu
80
Ahoj klaňáci :)
již od prosince jsem majitelem NCčka s audio systémem BOSE. Bohužel, mám velmi vážnou závadu. Rádio normálně hraje, výšky, vše v pohodě, akorád rádio nemá vůbec žádné basy. Pročetl jsem celé fóra jak české,polské i anglické a nikdo na nic nenarazil. Ze začátku jsem si myslel, že to může být zesilovač, nějaká výhybka. Ten jsem nakonec vyměnil a stejně prd. Pořád stejné. Může mi někdo poradit, čím by to mohlo být? Díky za rady :)
 
:oops:.Mohu rakkina potvrdit,testovali jsme to s mým GH,taktéž BOSE a je to nebetyčný rozdíl.Rakkin chce vyměnit repráky,ale já mu říkám,at se spojí s někým,kdo tomu rozumí.Ty repráky jsou asi původní,ale aby odešly oba dva?Fakt to radio hraje jak krystalka,CD o něco líp.Jinak příjem,funkce vše OK.Také krásné auto ,ale ta hudba by neuspokojila ani hluchou babičku. Autohifiťáci nástup!Předem děkujeme
 
Rozdělat, otestovat, změřit, měly by mít 2 Ohmy. Je možné, že do nich nateklo a zrezly.
 
Back
Top