• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika BOSE výměna reproduktorů - chrastění / drnčení

No když jsi HIFI člověk tak pak ano, slyšel jsi lepší .... ale pro nás člověky OBECNÉ je to dostačující :)
 
No když jsi HIFI člověk tak pak ano, slyšel jsi lepší .... ale pro nás člověky OBECNÉ je to dostačující :)
Hifi clovek urcite nejsem, ale zdalo se mi ze mi hralo repro i lip v hyundai i30 a tam byl nejaky no name, uz to bose v GH bylo dost slabe, v gj neni lepsi si myslim...
 
Ja sem s aparaturou BOSE v M6GL spokojen. Prijde mi to jako akorát do auta, urcite lepsi nez třeba standard, co sem mel v předchozí OIII. Jen při vetsi hlasitosti musim dat koleno pryc z tapecirunku dveri :)
 
ja podobne jako "tomcat.1375" akorat mi obcas zadrnci repro u ridice tak to budu asi resit odhlucnenim
 
ono už se nejen tady ukázalo, že pokud někomu přijde, že BOSE nehraje, tak je buď audiofil (ale ti většinou chápou, že auto není Rudolfinum) anebo machýrek, co mu chybí dva subwoofery v kufru, aby mohl dělat "uhn tiss, uhn tiss" na buchty na návsi a v muzice se moc nevyzná :D

 
Poslední úprava:
presnee... ja sem audiofil , ale doma..tam mam hi-fi pro fajnsmekry..proto rikam BOSE v M6 GL je naprosto dostacujici a hraje pekne
 
taky si rád zalezu do poslechové místnosti v prodejně Denonu a hraju si tam celé odpoledne se sestavama a poslouchám, ne že ne :) A doma občas rozžhavim svůj malinkatej Denůneček a dávám sousedům na vědomí, že tam pořád bydlím :)

auto nechávám vytlumit profi materiálem hlavně z důvodu velkého průslechu skrz dveře, ale i proto že bude BOSE líp hrát... už se těším, až to bude hotový
 
Ja doma zasedne na echt anglickych komponentech Naim a repro Spendor - taktez z Englandu :)
 
Já jsem audiofil, narval jsem kdysi do carhifi a multimédií strašné peníze, jak lze i vidět v mé galerii. Ale teď už vezmu zavděk, když to za mě někdo udělá ve výrobě a moc to nestojí.
 
:) no ja sem parkrat sedel v audinach s Bang&Olufsen aparaturama, ktere jsme vyrabeli a to bylo neco..ale za ty prachy..
 
taky si rád zalezu do poslechové místnosti v prodejně Denonu a hraju si tam celé odpoledne se sestavama a poslouchám, ne že ne :) A doma občas rozžhavim svůj malinkatej Denůneček a dávám sousedům na vědomí, že tam pořád bydlím :)

auto nechávám vytlumit profi materiálem hlavně z důvodu velkého průslechu skrz dveře, ale i proto že bude BOSE líp hrát... už se těším, až to bude hotový

Máš spočítané, čo ťa to odhlučnenie bude stáť?
 
Back
Top