• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika BOSE výměna reproduktorů - chrastění / drnčení

tak ono těch míst k odhlučnění je hromada :) Začnu dveřmi a uvidíme
 
Naprosto se shodnu s většinou z vás, co tvrdí, že Bose v M6 hraje slušně - tedy ze zdroje jako CD nebo kvalitního MP3 apod., jenom ne z FM radia. A to jsem taky celkem náročný na domácí poslech. Tedy přijde mi, že v GH hraje o fous líp než v GJ/GL, ale asi jsou to jen ty basy ze subwooferu. Podobná, trochu košatější debata byla nedávno na mazdaclubu, kde jsem psal nějakému nadšenci, že měnit repro a nechat amp od Boseho je absolutní nesmysl. Protože se rozhodí profesionálně vyladěné impedance, frekvence výhybek, citlivosti repro, rezonanční kmitočty atd. Byl by to vlastně zázrak, kdyby to po výměně nehrálo o moc hůř. Ale třeba by to betálně dunělo... Naopak zatlumení podporuju, taky zvažuju.
 
Tak mam asi zniceny i reprak ve dverich od strany ridice ( u spolujezdce vymenen na zaruku), ma nekdo odlaz kde se da objednat reprak do prednich dveri?
 
Jo uz jsem to videl, nemam cas na to, dat to nekomu opravit, proto jsem se ptal kde se da sehnat novy, nejradsi bych koupil 2 nove repraky jine znacky, ale asi to neni tak jednoduche, jsem pochopil z odkazu vyse...
 
Když dodržíš výkon Repráků tak by neměl být problém s jinou značkou. Ale už bych sháněl s větším magnetem
 
nasel jsem odkaz kde to menili za Gladen, taky odesel Bose reprak a pry stoji balik tak tam daly prave ten zminovany gladen....
 
Mam uz oba dva nove, nastesti na zaruku.

Ahoj Natural, chystam sa to zalepit ale ako najlepsie zhodit tapacir aby som nic nepolamal, je na to nejaka sada nastrojou co musim mat alebo to ide nejak jednoducho?

Dva sroubky, pod klikou a druhy tam kde se chytas rukou kdyz zaviras dvere. Jeste treba sundat ten trojuhelnik v rohu...pak zacnes sundavat tapacir:
Zacnes dole uprostred, prvni smerem doprava a nahoru a pak doleva a nahoru, musis za to poradne zabrat, zacatek je nejhorsi pak uz to jen odcvakujes opatrne, jde to dobre a nic moc nepotrebujes...

Tady je to pekne vysvetlene, doufam ze to nebude nikomu tady vadit

http://www.mazdaclub.cz/user_images_category.php?id=868
 
Poslední úprava moderátorem:
repro je z Mexika, měl jsem ho taktéž v ruce a lepil..
pravé dveře ..
IMG_20180811_103910.jpg IMG_20180811_104315.jpg IMG_20180811_104329.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja to stejne u obou dvou stran, jeden jsem si menil sam a druhy v mazde. Je to jednoduche, konecne mi to lip hraje i s vytlumenymi dvermi ;)
 

Přílohy

  • IMG_20181019_181152.jpg
    IMG_20181019_181152.jpg
    707,5 KB · Zobrazení: 80
  • IMG_20181019_182635.jpg
    IMG_20181019_182635.jpg
    459,1 KB · Zobrazení: 77
Tady je to pekne vysvetlene, doufam ze to nebude nikomu tady vadit
http://www.mazdaclub.cz/user_images_category.php?id=868

není sebemenší důvod, aby tady odkazy na jakýkoliv jiný web někomu vadily (pokud neodporují zákonům této země). Mazdaklan je veřejné forum určené výhradně pro uživatele, aby se něco dozvěděli a vyměnili si zkušenosti, nikoli podnikatelský projekt pochybné "výkonné exekutivy".....
 
Back
Top