• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný BOŠINA servis Břežany - Kolín

Zkušenost se servisem BOŠINA servis Břežany mám

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    27

shr3k

správce
Člen týmu
6 146
Zkušenosti se servisem, pište pouze konkrétní poznatky a příslušně ohodnoťte hlasování v anketě, svůj hlas můžete později měnit podle toho, jak se vaše zkušenosti budou případně vyvíjet.

Kontakt:
Ladislav Malínský, vedoucí autoservisu
servis.mazda@bosina.cz
+420 602 203 190
http://www.bosina.cz/
 
Poslední úprava:
Servisoval som tam svoju CX7 a potom aj CX9. Ked prekonate pomerne neprijemne a svojske chovanie veduceho servisu pana Hysplera, tak technicky dokazu odviest dobru pracu. Trufnem si povedat ze pan Hyspler je pomerne chytry a pouziva mozog, co sa o vela servisakoch naucenych na presne servisne kroky (rozumej menici dielov), povedat neda. Cenovo su na tom podobne ako ine autorizovane pracoviska, avsak v pripade draheho dielu sa po dohode s majitelom obracaju po vrakoviskach, druhovyrobach a podobne. U mna sme konkretne zhanali predne svetlo na CX7 a zadne svetlo na CX9 z dovodu prestavby z US na EU.
 
Na základě dnešní "poptávky", co jsem rozeslal do deseti servisů (viz Výměna oleje v motoru + filtru... a cena???), jsem se následně domluvil s panem Hyšplerem a v pátek se u nich zastavím na provedení. On jedinný napsal vyčerpávající odpověď a i ta cena byla přijatelná. Je zajímavé, že, co se u nich udělá za 0,4 hodiny, tak v Hradci Králové za 0,8 hodiny, a to byla druhá nejlevnější nabídka se stejným olejem, ale o cca 100% (!) dražší. Však to také dělají o 100% času déle, že. Ostatní servisy pro jistotu čas práce raději neuvedli.
 
Poslední úprava:
Musím pochválit pana Hyšplera za flexibilní reakci - potřebovali jsme s mým domovským servisem ve Zlíně dodatečně stáhnout diagnostická data po učení převodovky pro zaslání na centrálu. Všechno vyřízeno během hodiny i s dojezdem z Prahy-Běchovic.
 
Tak jsem po dlouhém hledání našel servis kam se svojí mazdou 6 stationwagon rok 2002 2.0diesel 100kw.Potřebuji vyměnit dvouhmotu a spojku ,všude kde jsem zjišťoval tak to byly šílené pálkky a pan Hyšpler napsal:
Dobrý den,
kompletní sada-setrvačník+spojka SET/lamele,přítlačák,ložisko/ 19063,-kč bez DPH
Práce 7NH x420,- 2940,-kč bez DPH
Což je super cena.Takže už jsem objednaný ke konci roku ,tak až to bude hotové tak sem dám informaci jak jsem byl spokojen.
 
Tak jsem po dlouhém hledání našel servis kam se svojí mazdou 6 stationwagon rok 2002 2.0diesel 100kw.Potřebuji vyměnit dvouhmotu a spojku ,všude kde jsem zjišťoval tak to byly šílené pálkky a pan Hyšpler napsal:
Dobrý den,
kompletní sada-setrvačník+spojka SET/lamele,přítlačák,ložisko/ 19063,-kč bez DPH
Práce 7NH x420,- 2940,-kč bez DPH
Což je super cena.Takže už jsem objednaný ke konci roku ,tak až to bude hotové tak sem dám informaci jak jsem byl spokojen.
Tak jak? Spokojen?
 
Stavil jsem se tam na pockani na vymenu oleje po prvnich deseti tisicich kilometrech. Navsteva bez problemu, cena dobra. Ale precejen to byl trosku vylet.

bosina-olej.jpg
 
Však na ročku tam pojedu! Asi nebudu sám....
No take bych tam jel, to ale zase prijde na to, jak dlouho to trva. Vymena oleje je na chvilicku - dorazim na sedmou, snim si snidani a jedu do prace. V praci jsem pak rozumne vcas. U te pravidelne prohlidky uvidime. Kdyby to melo byt na hodiny, budu vahat.

Zase ten cenovy rozdil ... to si skoro muzu vzit pul dne dovolenou a vyplati se to. Cenu za prohlidku mi pan Hyspler sdelil na 4 - 4.5k. U ADC chteli zhruba 8.5k. Jeste se zkusim poptat jinde.
 
Nejdelší běžná prohlídka u GJ jsou 2 hodiny práce, to nemá cenu někam jezdit.
 
2h? Tak to veru neni, co resit. Zase kdyby mi ale nekde v Praze napsali, ze to treba udelaji jen za o 500 draz, tak tam jet nemusim, uvidime ;).
 
Pro info, pomůže-li to někomu.
+ 200 za mošt ;)
 

Přílohy

  • bosina.jpg
    bosina.jpg
    230,1 KB · Zobrazení: 219
Mazda Bosina dnes, 19.5.2016. To barevne spektrum vozu se v salonu jen tak nevidi, prekvapive nic Soul Red. Pripravuji se na zitrejsi predstavovani MX-5, tak aby barevne vynikla ;).

DSC_0045.JPG
 
Tak prvni kontrola po 20k km, kdyby nekoho zajimala cena (GJ 2.5i). Nad ramec vymena vzduchoveho a pyloveho filtru.
bosina-prohlidka.jpg
 
Hned při příchodu jsme byli svědky hodně nepříjemného hlasitého výstupu p.Hyšplera se zákazníkem. Arogantní a sebestředné chování pokračovalo i během komunikace s námi. Potřebovali jsme vyčistit klimatizaci, když jsem odmítla sprej a zeptala se, zda čistí ozonem, byla jsem označena za amatérku, která tomu nerozumí. Další problém jsme měli s ruční brzdou, potřebovala dotáhnout, ale bylo nám řečeno, že je třeba auto objednat, přistavit ráno v 7, práce na celý den, rozebrat brzdy, obrousit kotouče ..... cestou domů jsme se stavili v autodílně kde nám ručku udělali za 200 na počkání než jsme vypili kafe. Za mne už nikdy více ...
 
Hned při příchodu jsme byli svědky hodně nepříjemného hlasitého výstupu p.Hyšplera se zákazníkem. Arogantní a sebestředné chování pokračovalo i během komunikace s námi. Potřebovali jsme vyčistit klimatizaci, když jsem odmítla sprej a zeptala se, zda čistí ozonem, byla jsem označena za amatérku, která tomu nerozumí.
Tak to je nepříjemné, možná stačilo pouze říct, že příslušný přístroj prostě nemají...
 
Tak to je nepříjemné, možná stačilo pouze říct, že příslušný přístroj prostě nemají...
Třeba ho nemají, ale měli by mít, když jsou autorizovaný servis. Možná to byl důvod, proč se tak vztekal, těžko říct ...
 
Dnesni zkusenost s timto servisem : Jak jsem psal v jinem prispevku, byl jsem u nich objednany na 15.2. kvuli svolavackam na ridicovu sedacku a vzper 5. dveri. Pred dvema dny se se mnou cela sedacka vepredu utrhla, takze jsem z toho mel houpaci kreslo..Nicmene jsem jim v sobotu zavolal a preobjednali me hned na dnesek (pondeli), zavarili uchyt sedacky, pridali tu pomocnou vzperu a jistici podlozky a vymenili vzpery. Pri nasem rozhovoru jeste doslo na serizeni xenonu na regloskopu a vymazani servisniho intervalu po moji vymene oleje. Vse zdarma, takze velka spokojenost s pristupem. Muj pobyt mel jen jednu nevyhodu - byl jsem tam hned od rana a meli tam teda velkou zimu na salonu, takze jsem polovinu casu prostal pod foukajicim topenim.
 

Podobná vlákna

Back
Top