• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Brzdový asistent Smart City (SCBS)

Sedly

rodinný člen KLANu
592
Pratele potrebuji radu.....jedu si dnes hezky do prace a chci zkusit system upozorneni a brzdeni, kdyz se blizim k vozidlu jedouci predemnou ! Semafor ! Predemnou pekar cekam na kontrolku akusticky signal a brzdeni ! Vysledek ? Pet prepravek rohliku malem na kapote ! Mam nastaveno na blizkou vzdalenost a aktivaci systemu a nic ! Nevite jak na to ? Dekuji
 
Pratele potrebuji radu.....jedu si dnes hezky do prace a chci zkusit system upozorneni a brzdeni, kdyz se blizim k vozidlu jedouci predemnou ! Semafor ! Predemnou pekar cekam na kontrolku akusticky signal a brzdeni ! Vysledek ? Pet prepravek rohliku malem na kapote ! Mam nastaveno na blizkou vzdalenost a aktivaci systemu a nic ! Nevite jak na to ? Dekuji

Tak já se v tom nijak nešťoural a funguje mi to skvěle, každý den v práci u závory mi to pipa jak pitomý a párkrát už mi to sahlo do řízení i na kruháči
 
ono to má více podmínek, neměl by si stát na brzdě, taky je tam nějaká max.rychlost a reaguje to i na volant
 

Přílohy

  • 1.jpg
    1.jpg
    175,5 KB · Zobrazení: 81
  • 2.jpg
    2.jpg
    179,3 KB · Zobrazení: 81
  • 3.jpg
    3.jpg
    81,3 KB · Zobrazení: 76
jen tedy nevím o čem přesně se bavíme , Inteligentní brzdový asistent (SBS) nebo Brzdový asistent Smart City (SCBS)
 
jo tak to mi pípá a na palubce bliká jako blázen vždy když se řítím z práce pryč a ostraha nechá spuštěnou závoru
 
jo tak to mi pípá a na palubce bliká jako blázen vždy když se řítím z práce pryč a ostraha nechá spuštěnou závoru
Se závorou mám problém minimálně 1x týdně. Pokud se k ní "přiřítím" (krokem, asi na metr od ní) ve chvíli když se teprve zvedá na úroveň očí, tak auto zachrochtá předními brzdami a zastaví. Paní vrátná kouká, co to vyvádím a proč nejedu plavmo dál. Už jsem jí to vysvětlil, chápe :)
 
Dobrý den, prosím o radu mám Mazdu 3 2015 2.0i a z ničeho nic se mi rozsvitila kontrolka SCBS auto jezdí normálně bude to chtít asi diagnostiku doporučili by jste mi nějaké řešení děkuji
 
Dobrý den, prosím o radu mám Mazdu 3 2015 2.0i a z ničeho nic se mi rozsvitila kontrolka SCBS auto jezdí normálně bude to chtít asi diagnostiku doporučili by jste mi nějaké řešení děkuji
A sviti ti to porad ? Nebo uz je to vyresene ? Me to dela ikdyz ho mam zevnitr zamlzene, pust klimu na okna a chvilku pockej, dela mi to dost casto kdyz venku prsi a me se zamlzi okna a pustim jen topeni na okno tak to nepomuze musi byt zapla i klima kvuli odmlzovani ;)
 
Back
Top