• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Brzdy original vs. aftermarket

obávám se, že stále nejsou dostupné. Naposledny jsme to s Maxem checkovali před asi měsícem :( Jinak bych do Redů šel taky hned vzhledem k prášivosti žlutý desek

Max mi psal ze jeste nejsou, tak vezmu ty yellow, je to opravdu tak strasne s tim prasenim?
 
Koukal jsem na ebay a daj se koupit za cca 2 tis Kc vcetne postovneho... + mozna CLO a nejaka dan.

jenže tam je nějaké "ALE" ..... nepamatuju si jaké, třeba napíše @Max6 ....

je to opravdu tak strasne s tim prasenim?

Pokud máš stříbrné disky a máš rád když zůstávají stříbrné, pak ano :) Na mých Hyperblack nových discích to není tak moc vidět, ale..... každopádně pro brzdný účinek bych nad nimi neváhal....
 
jenže tam je nějaké "ALE" ..... nepamatuju si jaké, třeba napíše @Max6 ....



Pokud máš stříbrné disky a máš rád když zůstávají stříbrné, pak ano :) Na mých Hyperblack nových discích to není tak moc vidět, ale..... každopádně pro brzdný účinek bych nad nimi neváhal....

asi budu spokojenejsi s dobryma brzdama ktere prasi nez ten shit co tam mam ted ;)
 
Nevi nekdo, kolik maji nove YellowStuff predni desticky "vysku"? Kdyz mi ted na 80k prohlidce zapsali do protokolu, ze mam vepredu desticky 4 mm a vzadu 5 mm (TRW), tak abych si udelal predstavu, kdy budu potrebovat nove? Vsechny stavajici desticky mam nove v lednu (najeto 10k km).
 
Minimální tlouštka třecí plochy bez nosného plechu je 2 mm.To je pak třeba desky vyměnit neboť se mohou odlepit.
 
Diky @Míra, to je take uzitecna informace. Ale me i zajimalo, jaky byl vychozi stav, abych si udelal predstavu, jak rychle je sjizdim ... a jak rychle budu potrebovat nove. Takhle bych ale rekl ... ze vlastne fakt rychle :D.
 
Při kolika km jste dávalali nové/lepší brzdy? Čekali jste, než se origo úplně ojezdí?
 
Ja daval pri 70k, ale nijak cilene. Proste tou dobou jsem se uz tak nejak nechal presvedcit, ze to bude takhle lepsi a podarilo se mi najit vhodny termin s @Max6.
 
Tak to na nový brzdy budu muset ještě počkat, takhle by to bylo plýtvání peněz :D Teď mam cca 16tk, ale brzdy moc nešetřim.
 
Zdravím. Nemáte někdo tip na kotouče na Mazdu 3 BN 2017 121KW? Origa mám lehce zkroucené, nikoho se speciální soustruhem na srovnání přímo na autě jsem nenašel a žádný dostupný performance paket jsem neobjevil s rozumnou dostupností :-( Originály se stejně mizernou výdrží dávat nechcu.
 
Já dávám všem ATE a nikdo si nestěžuje.Frézování na autě dělají v Rožnově p.R v pneuservisu na počkání po předcházející objednávce
 
Zdravím. Nemáte někdo tip na kotouče na Mazdu 3 BN 2017 121KW? Origa mám lehce zkroucené, nikoho se speciální soustruhem na srovnání přímo na autě jsem nenašel a žádný dostupný performance paket jsem neobjevil s rozumnou dostupností :( Originály se stejně mizernou výdrží dávat nechcu.
Ve Zlíně v servisu přípravek samozřejmě mají a jede furt.
 
Zdravím. Nemáte někdo tip na kotouče na Mazdu 3 BN 2017 121KW? Origa mám lehce zkroucené, nikoho se speciální soustruhem na srovnání přímo na autě jsem nenašel a žádný dostupný performance paket jsem neobjevil s rozumnou dostupností :( Originály se stejně mizernou výdrží dávat nechcu.
Ahoj, ja som si dal na zakazku vyrobit od Jana Pavlicka jpvyfuky.cz ale zalezi od rozpoctu ci chces ivestovat. Pre mna je to zatial jedna z najlepsich investiicii na mojom BMku, co bude rovnake ohlafom brzd.
V pripade zaujmu pozri moju story.. Mam tam aj fotky.
 
Ahoj. Tvůj set se mi líbil moc, ale přeci jen, já jezdím docela normálně a často s rodinou, tak mě to přijde trochu overkill.

Shrek - díky - zkusím tam napsat, je to trochu z ruky, ale lepší než nic.
 
Tak nabídka na soustružení 2000,- za nápravu. To nevím jestli nebude lepší koupit za trojku nové kotouče ATE s deskama a nechat si to někde přehodit.
 
Tak to je masakr. Za primerenou cenu povazuji 500,-Kc/ks. Pri 2nasobne cenovce se jiz vyplati nejakou kacku prihodit a koupit kotouce nove...
 
Přesně, taky jsem si íkal že dvojka za celé auto fajn, ale pak z nich vypadlo, že za nápravu a to mě přijde dost....
 
Back
Top