• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Čalounění sedadla řidiče

Ahoj..jsem spokojen..jsi sikovny:) ale musel jsi si to udelat sam :(((

Cely problem vidim v tom, ze pokud si tu v CR stale budete ( jako zakaznici ) ..nechat "srat" na hlavu ...tak se tu NIC nezmeni (sluzby predevsim) ...ani za tech dalsich 25let!

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ahoj..jsem spokojen..jsi sikovny:) ale musel jsi si to udelat sam :(((

Cely problem vidim v tom, ze pokud si tu v CR stale budete ( jako zakaznici ) ..nechat "srat" na hlavu ...tak se tu NIC nezmeni (sluzby predevsim) ...ani za tech dalsich 25let!

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Přesně tak. Pokud reklamuješ pohovku nebo křeslo, které si koupíš v obchodě, tak bys s takovým vyřízením reklamace nebyl spokojený. Přitom je to lautr to samé, že...
 
Byla to pro mě sice práce na pět minut, ale určitě máte oba pravdu. Jen kdyby mě poslali do háje, kdybych jim to řekl, tak stejně asi nic moc nenadělám. Diamond1980 by asi mohl vyprávět, že jinde ho s celou reklamací sedačky poslali do háje.
Ale budu rád, když se tu ozve někdo další, komu to stálo za to to reklamovat. A že uspěl i s potahem.
 
Ahojte,ja mam svoju mazdu cx5 vo vybave revolution teda s latkovymi sedadlami necely mesiac a uz teraz mam traumu z tych sedadiel. Totalne nejvalitne calunenie; lava cast sedaku vodica sa uz teraz krci a pena v sedadle v tych bokoch sedaku je totalne neergonomicka.
Co si myslite o tom kupit kozene sedacky z nejakej buranej mazdy?
Lebo tieto latkove urcite vela nevydrzia. A reklamovat to neskor s tym ze po nejakom case sa to opat dodrbe sa mi fakt nechce.
Totaaalne sklamanie tie sedacky.
A este jedna vec,ked sklopim druhy rad sedadiel do roviny tak potah na zadnej casti je nepekne pokrceny. Nie je to velka vada ale stve ma to pri aute za takmer 35 tis eur. Ma niekto skusenost s tymto?
 
Ahoj.Na své cx5 jsem to už reklamoval dvakrát. Poprvé mi vyměnily molitan podsedák a po druhé i potah,ale už to mám zase shrnuty:D tak až pojedu na garančku tak to zas zreklamuju :)
 
Máte někdo zkušenost i s reklamací kožených sedadel případně v jakém je máte stavu? Moje vypadají takhle po roce a 20tis km, jsem objednaný na garančku tak nevím jestli to mám nějak řešit nebo u kůže je tohle normální
20190505_102337.jpg
20190505_102342.jpg
 
Já jsem si nastavil 3. paměť sedadla v klíči tak, aby mi sedadlo po odemčení tímto klíčem odjelo dozadu. Nastupuje se tak pohodlněji, nemusím se moc soukat pod volant a možná tak i šetřím boční vedení sedadla. Až sedím, tlačítkem paměti se přisunu.
Jsme 2 řidiči, takže já odemykám klíčem s nastaveným odjezdem sedadla. Pokud jede manželka (používá druhý klíč), většinou nastupuje na moje nastavení, pak se přisune tlačítkem na svou pozici. Pokud je řidič jen jeden, může si jedno tlačítko nastavit na vystupování a druhé na řízení. Nevím, jestli to může pomoci s problémem deformace, teroreticky snad ano.
 
Máte někdo zkušenost i s reklamací kožených sedadel případně v jakém je máte stavu? Moje vypadají takhle po roce a 20tis km, jsem objednaný na garančku tak nevím jestli to mám nějak řešit nebo u kůže je tohle normální
Zobrazit přílohu 22286
Zobrazit přílohu 22287
Teď jsem byl minulý týden v servise. Reklamoval jsem sedák přesně jako máš ty. Reklamaci neuznali, ale pro zachování dobrých vztahů se zákazníkem, čalounění vyměnili. To samý teď příští týden budou dělat s opěrkou lokte. Vymačkala se mi během pár tisíc km, reklamace neuznána, ale vymění to na svoje náklady prodejce.
 
Tiež mi vymenili tú penu v sedáku vodiča a poťah natiahli pôvodný. Reklamoval som to tesne pred koncom 3 r. záruky. V rámci dobrých vzťahov v servise vymenili bez zbytočného naťahovania sa . Zatiaľ spokojnosť, uvidíme za pár mesiacov. Ale nedávam tomu veľkú šancu, že sa to po určitom čase neobjaví znovu. Problém je asi v kvalite tej peny. Zaujímavé, že pokrčené bolo len sedadlo vodiča. Na spolujazdcovom sedáku všetko OK.
 
ahoj,riesili ste niekto vyplň koženej sedačky vodiča (spodna strana) v cx5 kf? príde že sa do nej ponorím a lavý bok na stehne mi to fakt tlačí až to bolí..
 
Back
Top