• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost s prodejcem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    17
No je zvláštní, že za nimi stojí společnost z Marshallových ostrovů. :)
 
Kupoval som tam mazdu 3, co sa tyka celeho procesu tak nemam vyhrad - veduci predaja p.Vydra je clovek na spravnom mieste. Za mna teda odporucam.
 
Kupoval som tam mazdu 3, co sa tyka celeho procesu tak nemam vyhrad - veduci predaja p.Vydra je clovek na spravnom mieste. Za mna teda odporucam.
Také mohu pana Vydru doporučit. Měl dobré znalosti o poptávané MX-5. Nabídl lepší prodejní cenu než konkurence na Spořilově.
 
Dobre rano, tak se take podelim. Navsteva v Car Star byla pozitivni, maji snahu. Servisni kontrola naseho britskeho exemplare probehla bez problemu. Razitko do digitalni servisky probehlo za 1365,-Kc vc DPH s tim, ze nic aute nesmeli delat a menit. Servis si na aute delam sam, tentokrate to vsak bude u Maxe, ptoze potrebuji na jaro nahodit i Eibach pruziny. Olej bude nyni zase od Castrol Edge FST tentokrat uz ve final spec 0W-30, s predeslou stejnou naplni spec 0W-40 mi Skyactiv prisel trochu hlucnejsi nez bych chtel. Mozna to bylo zimnim obdobi, mozna jsem rozmazlen predeslym motorem v GG 2,3 122kw. Proste zkusime a uvidime.

Prijmaci techni pan Rezek byl po telefonu prijemny i osobne vstricny. Jeste lepsi zkusenost jsem vsak udelal behem zkusebni jizdy s novou CX-5 full 2,5 AT s vyp valcu s panem Grycem (novy prodejce). Velmi znaly s povedomym o vsech JP autech drive prodaval u Toyoty a ma v oblibe Subaru. Dobre jsme si popovidali a tito lidi bz presne meli auta prodavat. Jinak to nove CXko se opravdu povedlo a je zase o level dale v pocitu s robusnosti a premiovosti vozu. Utlumeni interieru i podvozku jiz velmi nastandarni kord na Mazdu s jejimi dosud "papirovymi podbehy". Da je s ni jezdit za 8L. Jinak diky tomu vypinani valcu je jizda az prilis vlacna..musite auto trochu nutit, ale pak jede slusne ovsem oproti GJ s 2,5i AT je to louda i diky vyssi hmotnosti a celkovemu zprevodovani.
 
Zakoupeno nové auto CX-5,za mě perfektní přistup,příjemný prostředí a ochota,jednal jsem s panem Gryčem.Přijemný člověk.
Mužu jen doporučit
(Narozdíl od Spořilova kde jsem přišel hodinu a půl před zavíračkou a bylo mě řečeno ať přijdu druhý den že na mě nemají čas,je fakt že jsem přišel v montérkách )
 
V Car Star Praha jsem pořídil Mazdu 6. Jednal jsem přímo s Ing. Cigánikem a s přístupem jsem byl spokojený. Nebyl problém se zkušební jízdou a Mazduši jsem si i mohl vzít na celý víkend domů a všechno si vyzkoušet, prolézt a s autem se svézt, jak jsem chtěl. Ing. Cigánik má o autech přehled, prodával třeba i Infinity nebo BMW. Dobře se mi s ním jednalo. Očekávám, že podobně hladce by mohl fungovat i servis, takže (minimálně) po dobu záruky budu jezdit tam. Dostal jsem i nějaké slevy na budoucí servis a příslušenství v rámci jejich VIP programu. Na ten by podle mě měl ale dosáhnout každý, kdo tam pořídí auto. Je to samozřejmě vymyšlené tak, abyste se vrátili, protože největší business je ze servisu...

Předtím jsem se byl podívat pro srovnání i v Auto Palace Spořilov, ale tam to bylo přeci jen horší. Pravdou ale je, že jsem přišel v sobotu dopoledne a předem neohlášen a prodejce tam byl pouze jeden, takže se mi nemohl věnovat tolik, jak bych si představoval...
 
Hmm, tak dneska moje druhá "super" zkušenost s CarStar Praha. Minule to byl ten údajný mechoš, co uklouzl s heverem na olejové skvrně a prorazil tím heverem PP dveře, PP blatník i PP nadkolí (to musel být nejméně Schwarzzenegger, když tohle dokázal), a dneska?!? Přijedu si vyzvednout letní pneu, s papírem od nich v ruce pochopitelně, a oni hledali, hledali, hledali.... a nenašli. Jinými slovy, nevíme kde ty gumy máte. Já na to, že já to vím zcela přesně, u nich. A oni: ale my nevíme kde jsou. A na to já říkám: takže ne že já nevím, ale vy nevíte kde je máte. No dopadlo to tak, že jsem odjel bez gum a už se moooc těším na to, jak je budou a kde hlavně po neděli shánět. Nechápu. Měl jsem je raději nechat tam kde byly, byť to uschování bylo o dost dražší. Teď už asi vím, proč...
 
Chystá sa niekto dnes na tú jarnú akciu s predvedením M3 a umytím auta zdarma? Našiel som v maile pozvánku...
 
Byl sem tam včera na servise
Auto sem si prohlid,vypadá pěkně ale neni to moje krevni skupina
Na myčku nechci,meju sám a nebo mě to zkrášluje Natural
 
Poptal jsem v Car Star novou GL a nabídli mi předváděčku s 18 tkm ve stejné specifikaci jako poptávané nové auto se slušnou slevou, jen místo hnědé mám šedou, což mi dnes už vůbec nevadí. Velice dobrá domluva jak s Petrem Rezlerem, tak i s prodejcem panem Zeleným. Domontován Car Play, tažné zařízení dle mých požadavků za cenu se slevou, za mě naprostá spokojenost a doporučení.
 
tak po dnešku se s vámi musím podělit o negativní zkušenost s tímto prodejcem. Ještě na začátku musím říct, že to nijak nesouvisí se servisem, kde jsem byl zatím vždy se vším spokojen a vše proběhlo podle předchozí dohody. To se ale nedá říct o prodeji vozu, který jsem zde měl domluvený , zaplacený a nakonec ho nedostal.

Vše začalo 28.1.2020 kdy jsem do Car Star p.Zelenému poslal email s poptávkou po CX-30 a možností protiúčtu mojí M6. Druhý den přišla odpověď s tím, že k nacenění výkupu potřebují kopii velkého techničáku, tu jsem tedy obratem poslal.
Další den přišel email s cenovou nabídkou na CX-30, požadovaná konfigurace se nacházela u dealera v Č.Budějovicích a pokud bych o něj měl zájem, není problém ho stahnout do Prahy. Na tom jsme se tedy dohodly.
31.1.2020 přišel další email s objednávkou na CX-30, kde byla součástí dohodnutá výkupní cena za M6 a zároveň zálohová faktura. Poslal jsem tedy zálohu 20 000 kč.
Dál probíhala emailová komunikace ohledně nějakých doplňků a pojištění vozu. Pojištění jsme taky domluvily a vše vypadalo v pohodě.
10.2 dorazila k podpisu plná moc na přepis mojí M6 a další zálohová faktura na doplacení CX-30. Odeslal jsem tentokrát 65 000 kč. A čekal kdy bude vše připravené a vůz budu moct převzít. Dohodly jsme se na 14.2.2020

A teď to přichází. 14.2.2020 dorážíme do Car Star o něco dřív, takže ještě vyřizují klienta před námi, to nám nevadí, protože máme klid si prohlédnou svou CX-30, do které jsme si rovnou přendali naše věci. Když se na nás dostala řada, začalo klasické předávání vozu s tím kde co a k čemu je, nějaké to papírování, podepsání všech smluv a konečné předání vozu. Vše podepsané, vůz je tedy náš.
K mému údivu teď teprve vyrážíme na oddělení výkupu vozu, kde to vypadá jakoby o ničem nevěděly, nevím jak to zde funguje. Vše si opíší auto nafotí a já se přesouvám zpět, abychom mohly konečně odjet, ještě potřebuji smlouvu o odkupu M6, abych mohl zrušit pojistku.
Po nějaké chvíli přichází p.Zelený a s ním studená sprcha, že prý je problém s odkupem M6, že si neuvědomil, nebo přehlédl, že není možný odpočet DPH. Ale to přeci věděly od začátku, když jsem jim říkal, že mám vůz na sebe soukromě navíc měly k dispozici kopii velkého techničáku.

A co teď ??? Najednou je cena výkupu o 120 000 nižší !!!!!!!!! Tak to překonává i proslulé praktiky AAA . Na to tedy reaguji tím, že to asi celé odpískáme, že takový pokles ceny a doplatek na CX-30 nejsem ochotný akceptovat. Návrh prodejce, zda bych to nechtěl řešit nějakým úvěrem je poslední kapka. Takže vše jedním škrtnutím propisky končí, peníze které jsem poslal ( 85 000 kč ) mi prý pošlou zpět na účet. Beru si zpět klíče od M6 se všemi papíry a opouštíme salon.

Člověk by čekal třeba alespoň nějakou kompenzaci, nebo cokoliv, ale omyl, prostě nic .... Z mé strany nebylo žádné pochybení, celá chyba je na straně prodejce a já to tahle pěkně schytám.
Takže mě to stálo čas s papírováním, dovolenou v práci, nějaké běhání s financováním doplatku a zbytečnou cestu do Prahy, kde jsme po 3 hodinách odjely bez předem domluveného vozu.
Vůbec nikoho nezajímá co mě to stálo a co to pro mě obnášelo, ani co to pro mě znamená dál, protože jsem nějaké nabídky mezitím odmítl.

Tak to je moje zkušenost s nákupem vozu u Car Star Praha. Od začátku jsem jim vše řekl na rovinu, nic nezatajil a nakonec dopadl takto ...
 
Poslední úprava:
tak po dnešku se s vámi musím podělit o negativní zkušenost s tímto prodejcem. Ještě na začátku musím říct, že to nijak nesouvisí se servisem, kde jsem byl zatím vždy se vším spokojen a vše proběhlo podle předchozí dohody. To se ale nedá říct o prodeji vozu, který jsem zde měl domluvený , zaplacený a nakonec ho nedostal.

Vše začalo 28.1.2020 kdy jsem do Car Star p.Zelenému poslal email s poptávkou po CX-30 a možností protiúčtu mojí M6. Druhý den přišla odpověď s tím, že k nacenění výkupu potřebují kopii velkého techničáku, tu jsem tedy obratem poslal.
Další den přišel email s cenovou nabídkou na CX-30, požadovaná konfigurace se nacházela u dealera v Č.Budějovicích a pokud bych o něj měl zájem, není problém ho stahnout do Prahy. Na tom jsme se tedy dohodly.
31.1.2020 přišel další email s objednávkou na CX-30, kde byla součástí dohodnutá výkupní cena za M6 a zároveň zálohová faktura. Poslal jsem tedy zálohu 20 000 kč.
Dál probíhala emailová komunikace ohledně nějakých doplňků a pojištění vozu. Pojištění jsme taky domluvily a vše vypadalo v pohodě.
10.2 dorazila k podpisu plná moc na přepis mojí M6 a další zálohová faktura na doplacení CX-30. Odeslal jsem tentokrát 65 000 kč. A čekal kdy bude vše připravené a vůz budu moct převzít. Dohodly jsme se na 14.2.2020

A teď to přichází. 14.2.2020 dorážíme do Car Star o něco dřív, takže ještě vyřizují klienta před námi, to nám nevadí, protože máme klid si prohlédnou svou CX-30, do které jsme si rovnou přendali naše věci. Když se na nás dostala řada, začalo klasické předávání vozu s tím kde co a k čemu je, nějaké to papírování, podepsání všech smluv a konečné předání vozu. Vše podepsané, vůz je tedy náš.
K mému údivu teď teprve vyrážíme na oddělení výkupu vozu, kde to vypadá jakoby o ničem nevěděly, nevím jak to zde funguje. Vše si opíší auto nafotí a já se přesouvám zpět, abychom mohly konečně odjet, ještě potřebuji smlouvu o odkupu M6, abych mohl zrušit pojistku.
Po nějaké chvíli přichází p.Zelený a s ním studená sprcha, že prý je problém s odkupem M6, že si neuvědomil, nebo přehlédl, že není možný odpočet DPH. Ale to přeci věděly od začátku, když jsem jim říkal, že mám vůz na sebe soukromě navíc měly k dispozici kopii velkého techničáku.

A co teď ?? Najednou je cena výkupu o 120 000 nižší !!!!! Tak to překonává i proslulé praktiky AAA . Na to tedy reaguji tím, že to asi celé odpískáme, že takový pokles ceny a doplatek na CX-30 nejsem ochotný akceptovat. Návrh prodejce, zda bych to nechtěl řešit nějakým úvěrem je poslední kapka. Takže vše jedním škrtnutím propisky končí, peníze které jsem poslal ( 85 000 kč ) mi prý pošlou zpět na účet. Beru si zpět klíče od M6 se všemi papíry a opouštíme salon.

Člověk by čekal třeba alespoň nějakou kompenzaci, nebo cokoliv, ale omyl, prostě nic .... Z mé strany nebylo žádné pochybení, celá chyba je na straně prodejce a já to tahle pěkně schytám.
Takže mě to stálo čas s papírováním, dovolenou v práci, nějaké běhání s financováním doplatku a zbytečnou cestu do Prahy, kde jsme po 3 hodinách odjely bez předem domluveného vozu.
Vůbec nikoho nezajímá co mě to stálo a co to pro mě obnášelo, ani co to pro mě znamená dál, protože jsem nějaké nabídky mezitím odmítl.

Tak to je moje zkušenost s nákupem vozu u Car Star Praha. Od začátku jsem jim vše řekl na rovinu, nic nezatajil a nakonec dopadl takto ...

Chjo chjo :-(
 
Mé zkušenosti s nákupem Mazdy v Počernicích jsou fajné. Prodejce se mi věnoval od A do Z a byl velmi ochotný a lidský. Přišel jsem připravený, věděl jsem vlastně co chci a jen jsem si potřeboval udělat jasno v pár bodech abych zvolil tu nebo tu edici a tu nebo tu příplatkovou výbavu a dostal jsem od pana prodejce odpověď na vše co jsem se ptal a to velmi příjemným stylem komunikace, a dalo by se říci že jsem k prodejci pojal pocit důvěry. Je pravda že když jsem zkoušel auto projet poprvé (testovací jízda) tak byl zrovna zaneprázdněný jinými zájemci a tak jsem jen dostal klíčky a pokyn jeďte sám :). Nicméně jsem se toho nelekl a prostě jsem si auto zkusil. Dal jsem pár kol - vyjet doprava, někde v městě se dát vlevo, projet delší úsek okolo pole do další zástavby, vlevo a zas dlouhá táhlá rovinka, napojit se na hlavní a zpátky k Mazdě. Že jde skvěle do zatáček jsem poznal hned. S řazením jsem bojoval ale tah motoru (byla to g90) se mi líbil. Jednou jsem se otočil, to se mi zas líbil rejt. Tvrdší podvozek byl znát. Byl to nezvyk v nové kabině. Nicméně… prodejce doporučuji a klidně bych si u nich auto koupil znovu. Milým překvapením bylo navýšení záruční doby na 6let což mi řekli při předávce auta. Při předávce se mnou auto zvenku zevnitř prošel, vše vysvětlil, skákal jsem mu do řeči a znovu se ujišťoval že všemu rozumím, a pak jsem po chvíli obdivování u nich na parkovišti odjel. Při výběru auta mi třeba zase férově řekl, kdy se zvedaly ceny a cca o kolik, abych věděl jaké rozhodnutí dělám. Prostě ta důvěra mezi námi byla a já mu na oplátku patřičně dával najevo, že nákup myslím vážně. Za mně tedy Počernice k nákupu vozu doporučuji.
 
Back
Top