• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Car Star Praha - Dolní Počernice

Zkušenost se servisem Car Star Praha mám


  • Celkem voličů
    62
Tak v úterý uznaná výměna zrcátka v rámci záruky a dnes zrcátko dorazilo, super
 
Ešte som v rámci opravy sedadiel spomenul, že počuť, ako motorčeky spätných zrkadiel nepracuju súmerne. Zatiaľ to na výmenu nie je, ale určite ma to neminie :(
 
Tak dnes výměna druhého zrcátka v záruce. U prvního se povedla hned, teď prasklo při výměně sklo. Chudáci mechanici. Teď jdou rozebírat jiné zrcátko. Tak to jim nezávidím. Asi by měla Mazda začít měnit kus za kus, když s tím začínají být problémy. Takhle musí mít servisy trpělivost a mechanici šikovné ruce a modlit se, aby jim to neprasklo. Jinak přístup servisu opět dobrý, druhá garančka tedy proběhne zde.

Tak jsem nakonec dostal komplet nové zrcátko ;) a vodu na cestu
 

Přílohy

  • IMG_20180117_150002.jpg
    IMG_20180117_150002.jpg
    757,6 KB · Zobrazení: 47
Poslední úprava:
Přidávám svůj další "silný" zážitek s CSP. Aneb preferuje vlastní KPI proti reálné spokojenosti zákazníků :)CSP.PNG
 
Dneska jsem se tam stavoval, auto mi začalo hlásit C1A67:78 Radar sensor axis is deviated, bohužel jsme se nedohodli na termínu, protože nemají kalibrátor radaru a mají na servisu docela plno. Ale přístup přátelský.
 
Dnes jsem v Car Star Praha absolvoval svolávací akce na sedačku řidiče a vzpěry kufru (
AG014A - tlumicí vzpěry zadních výklopných dveří
AH006A - jednotka nastavení sedadla řidiče ).

Za mě velká spokojenost. Pěkné prostory, parádní domluva, skvěle odvedená práce. Auto ráno přistaveno a odpoledne připraveno k vyzvednutí. Navíc mi bylo nabídnuto občerstvení a odvoz. V poznámce připsáno auto neoplachovat a taktéž splněno :) Opravdu jsem se tam cítil dobře.

A navíc potvrzuji, že klanové rámečky byly hned rozpoznány ( MazdaKLANí podložky pod RZ ) :)
 
Pomalu se zacinam tesit az budu muset do servisu;)
A to mi dneska volal prodejce, ze auto bude vyrobeno az za tyden 14.2. A dodani koncem brezna.
 
tak dnes proběhla v Car Staru 2.garanční prohlídka na mojí CX 3 . Domluveno na 8:00 , přijel jsem o chvilku dřív pan Rezler si auto hned převzal a po necelé hodině a půl jsem ho měl zpět , v 9:30 už jsem byl pryč. Opět spokojenost, super domluva, příjemné jednání a nakonec opět malý dárek, tentokrát škrabka na sklo se smetáčkem ;)
 
Ahoj všem a jako nováček zdravím :)
v pondělí odpoledne jedu do Car Staru na "předkupní" prohlídku s Mazdou 6 2,2D 129 kW Revolution Top+, ročník 2014, najeto 79k a když to dobře dopadne, tak si jí ve středu přebírám a rád se konečně plnohodnotně připojím ke Klanu :) Auto vypadá opravdu zachovale, tak doufám, že to klapne.
Prohlídka by měla po emailech s panem Rezlerem vyjít na: celková kontrola za 590,- s DPH + diagnostika a vypsání závad za 472,- s DPH. Tak pak dám vědět jak to šlo.
Místních znalejších a zkušenějších bych se rád zeptal na co se případně poptat a na co si dát pozor? Koukal jsem do manuálu, že při 80.000 Km by se měl dělat větší servis? O svolávačkách na zadní dveře a parkovací brzdu jsem se tu už dočetl a vzhledem k tomu, že podle VIN se mě asi budou týkat, tak se poptám. Jakékoli rady vítám. Díky
 
Tak jak jsem slíbil. Včera jsem v Car Star absolvoval prohlídku mojí budoucí M6 - prostor úplně vybízí k nákupu : ) dobré kafe, vody co hrdlo ráčí, sedačky z ikea když to máte na počkání. Byli jsme dohodnutí na druhou odpoledne, po formalitách šlo auto rovnou na dílnu a za necelou hodinku bylo hotovo. Všechno popsáno (naštěstí nebylo moc co), prodiskutováno, vysvětleno, řekli mi i o svolávačce na parkovací brzdu, která se mě týká ... nikdo nikam nespěchal. Rád se tam na tu svolávačku vrátím, rovnou nechám vyměnit olej a v srpnu na garančku asi taky nebudu váhat kam... Jinak teda zítra Mazdu vyzvedávám a přepisuju na sebe, takže snad mě tu přijmete :)
 
Včera jsem do CarStar odvezl svou CX3 na opravu klimatizace a podívají se i na ty zvuky od přední nápravy, prý o tom ví, že se tam dávala nějaká vymezovaci podložka nebo něco takového . Po dobu opravy zapůjčena nová CX5 v automatu. V pátek snad budu mít své auto opravené do té doby si alespoň zkusím novou CX5. Po cca 100 km zatím s jistotou vím, že mne automat nijak neoslovil a opět bych volil manuál. Jinak přístup servisu opět 100%, především p. Rezler
 
Dnes první garančka u CarStar a vše v pořádku a hladké. Milý a profesionální přístup. Jen jsem zaplatil víc než jsem čekal, protože jsem se nechal jsem se ukecat do desinfekce klimatizace (vůbec nevím jestli je to potřeba po roce nebo ne) a za "uklizení" kabelů od kamery do sloupku jsem nechal CZK 900 (nemám referenci jestli je to hodně nebo málo). Ale jinak jsem spokojen.
Nejvíce mě pobavilo, že mi vyměnili rámečky SPZ z Auto Jeremiášova na CarStar :D Samozřejmě se nejdřív zeptali, ale na to jsem jim řekl, že je mi to jedno, ale jestli jim to udělá radost, tak klidně. Tímto se omlouvám, že nemám klanové rámečky :) Možná i díky těm rámečkům jsem dostal okamžitou slevu 10% a zařazení do jejich VIP programu.
 
Back
Top