1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Často kladené dotazy

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil shr3k, 7. 4. 2015.

Stav tématu:
Neotevřít pro další odpovědi.
 1. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  Jsme dospělí lidé, tak se podle toho chovejme, žádné banány se rozdávat nebudou. Jakou ostudu si tu případně uděláte, takovou ji budete mít.
  Požádejte někoho ze správců (ne jenom shr3ka) o přejmenování.
  Všechny obrázky se automaticky zmenšují na rozlišení delší strany QHD displeje (2560×2560 obrazových bodů). Nejsme bohužel Facebook ani Flickr, abychom uchovávali (a hlavně zálohovali) terabajty dat. Pokud někomu bude docházet povolené místo v Galerii, je možné limit navýšit. Je také možné, že s rozvojem fóra dojde i k úpravám limitů a povolené velikosti obrázků.
  Ano, dole vlevo v patičce vedle výběru jazyka.
  vzhled.PNG
  Viz odpověď na otázku Existují nějaké limity pro obrázky v Galerii nebo v přílohách příspěvků? Video nahrajte na Youtube nebo Vimeo a do galerie či příspěvku vložte odkaz.
   
  Poslední úprava: 12. 2. 2018
 2. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  malá nápověda k používání fora:

  pokud nějakého člena zmiňujete v příspěvku, napište "@přezdívka" a systém vám sám nabídne nick člena jakmile ho začnete psát. Tím se ten člověk dozví, že má na něco reagovat v Upozorněních

  Jak vytvořit odkazy, prolinkování a ostatní se dozvíte v nápovědě
   
  Poslední úprava: 10. 6. 2015
 3. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  Žebříček uživatelských titulů:
  titul uživatele se mění podle dosažených trofejí

  0-4 = nový člen
  5-24 = člen KLANu
  25-44 = výkonný člen KLANu
  45- ? = rodinný člen KLANu
   
  mrvevi se to líbí.
 4. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  FAQ aktualizovány.
   
Stav tématu:
Neotevřít pro další odpovědi.

Sdílet tuto stránku