• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

centralne zamykanie problem

juraj123

nový člen
1
Caute potreboval by som poradit, mam mazdu 6 2007 1,8 benzin a vsimol som si , ze ak vytiahnem kluc zo zapalovania a nezasvieti sa svetlo v interieri a nepocujem jemne kliknutie od zapalovania tak mi nefunguje dialkove centralne zamykanie ale ak po vytiahnuti kluca zo zapalovania sa svetlo zasvieti a pocujem jemne kliknutie tak je vsetko ok. potreboval by som poradit ci treba nieco vycistit or premazat??? dakujem vopred
 
Je tu někdo co poradí hned?
K čemu je ten nezasunuty konektor v řj centrálu? Bez toho zapojením centrál funguje normálně. Jakmile ten konektor zapojim centrál nefunguje a nejdou zamknout dveře.
ef528d6f08b7ca8b247efd9d6eb12570.jpg
 
Ja sem soupnu muj "problem". U moji ex, kdyz jsem vystoupil a otevrel si kufr, tak jsem si zamknul auto, dal klice do kapsy, vyndal si veci z kufru (napr. bednu, tasky, proste ze jsem toho mel plne ruce) a pak jen kufr zabouchnul a odchazel jsem od zamknuteho auta. Nebo jsem si zamknul auto a kufr si jen privrel, abych kdyz jsem sel k autu od studanky s kanystrama jsem zase nemusel lovit klice a odemykat, abych se dostal do kufru. Ale u mazdy je to tak, ze nejde zamknout auto, kdyz je otevreny kufr. Takze s plnyma rukama musim zase jeste extra zamykat auto. No proste voser uplne zbytecny.
Nevite nekdo o nejake finte, jak se to da udelat, abych to mel jako u ex?
 
Ja sem soupnu muj "problem". U moji ex, kdyz jsem vystoupil a otevrel si kufr, tak jsem si zamknul auto, dal klice do kapsy, vyndal si veci z kufru (napr. bednu, tasky, proste ze jsem toho mel plne ruce) a pak jen kufr zabouchnul a odchazel jsem od zamknuteho auta. Nebo jsem si zamknul auto a kufr si jen privrel, abych kdyz jsem sel k autu od studanky s kanystrama jsem zase nemusel lovit klice a odemykat, abych se dostal do kufru. Ale u mazdy je to tak, ze nejde zamknout auto, kdyz je otevreny kufr. Takze s plnyma rukama musim zase jeste extra zamykat auto. No proste voser uplne zbytecny.
Nevite nekdo o nejake finte, jak se to da udelat, abych to mel jako u ex?

Já zase vidim v tom, že s otevřenym kufrem nejde zamknout auto jako výhodu.
Například v situaci kdy bych si s otevřenym kufrem zamk auto, šel se hrabat do kufru, náhodou mi ty klíče do toho kufru vypadly nebo bych si je tam odložil, pak to zabouch a byl bych v p***

Jinak předělat by to určitě šlo. Stačilo by překlemovat spínač zámku v kufru, ale nevim jestli by se pak v kufru spínalo světlo.
 
Mě to také takhle funguje, když jsou libovolné dveře otevřené, auto zamknout nejde.

Zloději v obchoďácích vykrádají auta tak, že vám do dveří nalepí žvýkačku když je máte ještě otevřené a oni jdou jakoby kolem. Vy se pak spoléháte na centrální zamykání a v tomto případě zůstanou jedny dveře nezamčené a vy to ani nevíte. A když nakupujete, tak Vám zloděj prošmejdí auto.

Proto je mimořádně špatné automatické zamykání, kdy nic na ovladači nemačkáte a jen odejdete od auta, které se samo zamkne. I ten systém, kdy se auto sice na povel zamkne, ale ne všechny dveře je špatný.

V tomto systému se alespoň dozvíte, že některé z 5 dveří nejsou úplně zavřené.
 
Back
Top