• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

U p. Mikuše (www.autopalkovice.cz):
- filtr olejový 366 Kč
- olej motorový 1.350 Kč (4,5 l)
- filtr vzduchový 340 Kč
- filtr kabinový 287 Kč
- práce 484 Kč/hod
Ceny jsem uvedl vč. DPH. Měl jsem to jako právnická osoba na fakturu, tak je možné, že pro platbu hotově mají jiné (o trochu nižší ceny).
To už je zajímavější nabídka :)
Dokážou i zapsat výměnu oleje do el. Servisky?
 
Jasně že jo, jinak bych tam nejezdil s firemním autem, které je v záruce. ;)
 
Mě zápis do elektronické knížky udělali bez problémů a novou verzi s jejich zápisem mi na cestu vytiskli:) Ceny jsem měl podobný jako Bielan.Některý filtr o pár kč. dražší,jiný levnější. Měnili mi i zadní kotouče a desky - cena komplet za materiál cca 3tis. Akorát cenu práce jsem měl 350kč,ale to je možný, že na GY mají menší cenu za práci než u novějších modelů. Dělají to tak i v autorizovaných servisech.
 
Příští týden jdu na první garančku. Ptal jsem se v Autopalace Brno a není problém s doneseným vlastním olejem. Koupil jsem si Castrol Edge Titanium FST 0W-30. Uvidím, jaká bude celková cena, napíšu. Technik při objednání říkal cca 5-5,5t (vč. jejich oleje), záleží na pylovém filtru.
 
Garančku už mám za sebou. Stála 2,7t a přehodili mi i letní a zimní sadu kol. Pylový filtr nebylo třeba měnit.
 
Dnes som absolvoval prvú garančku.Olej vlastný Mazda Oil 5W-30-nebol problém.Materiál/opravný lak,olejový filter,peľový filter,predné zásterky/104€.Práca/montáž zásterok,kontrola karosérie a diagnostika,výmena olejového a peľového filtra 107€.Umytie auta som odmietol-lialo ako z krhly/ako vždy keď umyjem,alebo chcem umyť auto/.:oops:;):D
 
Dnes 1 garancka najezd 6700 km ... Mazda Bošina Kolin ! Cena 3.481-, Kč ! Recenze viz. zkusenosti se servisy Mazda Bošina Kolin !
 
Vlastní olej Mazda Original Supra DPF 0W-30 a filtr BOSCH. Výměna se zápisem do elektronické servisní knížky a čištěním pylového filtru za cca 1000 Kč u Autotip Halfar Dolní Benešov.
Jen se trochu divili, že chci výměnu oleje mimo garančku (měl jsem najeto něco přes 10000 km od garančky).
 
Zaregistrovali jste, že Mazda ČR posílá po každé návštěvě servisu nebo po koupi vozu dotazník, jak jste byli spokojeni s přístupem nebo provedenou prací?
 
Jo psali mi po garančce a ptali se jestli moje odpovědi můžou poskytnout servisu a mazda.cz, takže to asi byla mazda eu......
 
Servisy se teď snaží dostat co nejlepší hodnocení. Asi to má nějaký větší význam.
 
Nejen dárečky, ale i hodně zajímavé slevy. Zákazníka to ovlivní a průzkum znehodnotí. Proto jsem se ptal, jak dalece to zašlo. :)
 
Hodnocení jsem poslal. Dáreček nemám a slevy také ne ;)
Uvidím zda teď prijde druhý dotazník.
 
Ja jsem treba v CarStar nechcel pri "registraci" zakaznika uvest email, takze mi ani zadny spam nechodi ;).
 
Nejen dárečky, ale i hodně zajímavé slevy. Zákazníka to ovlivní a průzkum znehodnotí. Proto jsem se ptal, jak dalece to zašlo. :)
Podle mých zkušeností servisy stojí pouze o kladné, nikoliv pravdivé hodnocení. Ztráta času. Je to tazatelem využito pro zlepšení služeb, nebo zneužito, když potřebují prodejce vytěsnit z trhu?
Příklad: technik na příjmu se zeptá, jestli nepotřebuji někam odvézt. Jsem v šoku... Za pár dní přijde dotazník od výrobce/dovozce. Jedna z otázek: byl vám nabídnut náhradní vůz nebo odvoz? Většinou to časem vyšumí... až na čestné výjimky. Např. ADJ Jihlava nabízí náhradní vůz při roční prohlídce.
 
Back
Top