• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24

Jirka

člen KLANu
14
MAZDAR!
Dovoluji si navrhnout další povedený sraz pro všechny z širokého okolí.

Po delším uvažování jsem narazil na výbornou lokalitu s perfektním přístupem majitele a zázemím.
Jednalo by se o otevřený areál Olomoucké Poděbrady http://areal-op.be-life.cz

Výhody této lokality:
Velký rybník, možnost koupání.
V těsné blízkosti hospůdka s krytou terasou, jídlo na grilu, pití, eletrika
Cca 1min od hospůdky velké parkoviště, po dohodě bude rezervace pro naše MAZDA auta, zdarma
Veslice svtřícný majitel, nadšený při komunikaci o možném využití prostoru pro náš sraz
Majitel zajistí mobilní stánek s hosteskama, nabízející nějaké lihoviny návštěvníkům, stánek u našich aut.
Možnost postavit stan, kde si můžeme dát nějaké informační letáky, vizitky, katalogy či co všechno
Zajištěno rezervované posezení
Majitel zajistí promítací plátno (a asi i projektor) pro možnost videoprezentace našich fotek, videí apod.
Já bych zajistit po celou dobu akce reprodukovanou hudbu s DJ - moderátorem, k večeru možnost zatancovat pod krytou střechou.
a to hlavní nakonec, zase se sejdeme, pokecáme, ukážeme naše miláčky veřejnosti!
Bonus na konec - Majitel hosdpody vyvěsí letáky (vyrobím) s odkazem na web klanu a poběží reklama v rádiu, rozhlase, na webu, na jejich FB stránce a vyvěšené to bude i v okolí hospody.
Nápady majitele byly taky v podobě nějaké atrakce pro děti, závody na loďkách či obdobně.
Mě napadlo, že by vyhrazené vozidla mohly dělat projíždky s lidma za nějaký skromný poplatek a výtěžek by byl věnován nějakému dětskému domuvu či podobné instituci. Výborná reklama pro nás :)

Takže moje otázka zní: Kdo by měl zájem se takové akce na 100% zúčastit? Vybrané automobily (nejlepší, nejhezčí, nejzajímavější) budou vystaveny přímo u hospůdky, zbytek na parkovišti hned vedle.

Nápad majitele byl to i spojit i s nějakými tuning auty, ale jen, pokud my budeme chtít (či by se přihlásilo málo aut, což by byla velká škoda). Akci je třeba již začít domlouvat, nebude to lehké, ale jsem do toho zapálený a takovu akci bych velice rád uspořádal.

Taky mě napadlo oslovit nějaké sponzory, třeba firmu Radegast s propagací Birella (Alkohol za volant nepatří) Určitě by poskytli pár beden plechu pro rozdávání návštěvníkům (+ rekama na Radegast formou stojánku, plaječky a pod)

takžééé Mazdaráci? Očekávám Vaše reakce ;)

18530219521_04a36ba2b9_o.jpg

18528326265_a4fa184c07_o.jpg
 
Poslední úprava:
Nechci dělat chytrýho, kort když určitě nedorazim, jednak to mám dost z ruky a druhak už na ten termín něco mám.
Ale na nějakou větší akci se sponzoringem a dalšíma lidma okolo se obávám, že je to hodně narychlo. Takováhle akce by se, dle mě, teď dala domluvit tak na srpen/září.
Teda dle mě, když vidim, jak to s různýma srazama apod plánováním je...

Nápad hezkej, ale ten termín si myslim, že je relativně nereál, aby se tam dostalo víc lidí...
 
Díky za postřeh, většinu věcí by si zařídil sám majitel hospůdky, takže na mě by toho "moc" nezbylo. Už jde jen o to, zda dorazí určitě pár aut, nebo bych akci udělal vč.tuning aut jiných značek. Já tam s RX8 pojedu tak i tak, mám kolem sebe team lidí, co mi zajistí servis s hudbou, projekcí a pod, takže se domluvit nebude problém.
Jde taky o to, že je to výborná lokalita v CHKO, klid, stín i slunce a může se to udělat ve velký prospěch mazdaklanu (reklama) a rozšíření členů (třeba přímo na místě někdo bude mít zájem).

Sraz Vrbátky dobrej, Drahany lepší (s posezením v hospůdce) tak proč neudělat další ještě lepší :)
 
Nooo ja osobne s rychloakcema mam takovou zkusenost, ze byvaji super :) rad bych se zucastnil, ale bohuzel v tom terminu jsem v praci :( ... jinak bych byval rad dorazil. Btw myslim ze na vzdalenosti nijak extra nezalezi. Byl by to i peknej jedno denni vylet. Pripadne prespani pod stanem ci v autech jako za mlada :D myslim si ze je to dobry napad a vubec bych se toho nebal. Kdyby neco, odjet se da vzdycky :D Skoda toho terminu, ale holt kazdemu to vyjit nemuze. Doufam ze vam to vyjde a ze bude fajne pocasi ;)
 
Poslední úprava:
Myslim si, že akce a reklamní zležitost by to byla exkluzivní, jen bych se chtěl optat na to, jestli je datum závazné.....
Páč jinak bych to @mrvevi neházel do koše ;)

THX ;)
 
Tak me by se to taky libilo... co by ne. Takovy akce muzou byt supr. Jen bych z toho treba nedelal nejakou buhvi jakou promoakci. Mohlo by to stat par lidi zivot :D Ja bych se dostavil se sobem. Vice detailu...
 
Ja se opet pokusim domluvit s zenou. Kvuli praci mame tak malo volneho casu,ze tu trochu,co mame musime dobre rozvrhnout a abych se priznal, ona ma v hlave kalendar, ja netusim,co bude zitra:D
 
S politováním musím oznámit ze jsem bohužel již vytížen jinak... Každopádně nápad super a očividně jsi schopný v pořádání akcí tak doufám že te to neomrzi a budeš pokračovat a někdy v budoucnu udeláš další a doufám že uvidíme fotodokumentaci z této akce;)
 
Čauvec. Jsem byl teď krapet mimo PC, tak reaguju až teď. Platí co jsem psal do zprávy na FB :)
Jsem moc rád, za každý nápad, takže jsem rozhodně pro. Já srazy organizoval za účelem setkání a seznámením se s lidmi, kteří mají stejné zájmy. A je fakt, že jak se nám rozšiřuje základna a je nás víc a víc. Takže nějaká taková akce bude super a hlavně i nově příchozí členové rychle zapadnou do naší bandy. No a hodně lidí už se ptalo na nějaký ten program srazu, takže bomba.
Rozhodně máš Jirko moji podporu a pomůžu organizačně, jak bude v mých silách. Třeba v klasickém organizování kolon na místo srazu, zvaní lidí na akci atd. ;)
Termín je teda hodně našláplej, ale o to to bude lepší akce. Prostě začneme vymýšlet a domlouvat hned a nebudeme zahálet :D
Je nás tak cca 20 členů nějakého toho zdravého jádra u okolí, takže by náš nějaký slušný počet mohl být. To už ať se zde vyjádří každý, kdo by jel a komu to jak vychází.

Já se hlásím za nejnaleštěnější fáro do TOP sekce :D :D

All: Všechny nápady a názory se počítají, takže směle do vymýšlení akcí a nápadů. ;)
 
Čauvec. Jsem byl teď krapet mimo PC, tak reaguju až teď. Platí co jsem psal do zprávy na FB :)
Jsem moc rád, za každý nápad, takže jsem rozhodně pro. Já srazy organizoval za účelem setkání a seznámením se s lidmi, kteří mají stejné zájmy. A je fakt, že jak se nám rozšiřuje základna a je nás víc a víc. Takže nějaká taková akce bude super a hlavně i nově příchozí členové rychle zapadnou do naší bandy. No a hodně lidí už se ptalo na nějaký ten program srazu, takže bomba.
Rozhodně máš Jirko moji podporu a pomůžu organizačně, jak bude v mých silách. Třeba v klasickém organizování kolon na místo srazu, zvaní lidí na akci atd. ;)
Termín je teda hodně našláplej, ale o to to bude lepší akce. Prostě začneme vymýšlet a domlouvat hned a nebudeme zahálet :D
Je nás tak cca 20 členů nějakého toho zdravého jádra u okolí, takže by náš nějaký slušný počet mohl být. To už ať se zde vyjádří každý, kdo by jel a komu to jak vychází.

Já se hlásím za nejnaleštěnější fáro do TOP sekce :D :D

All: Všechny nápady a názory se počítají, takže směle do vymýšlení akcí a nápadů. ;)
To se budu muset asi stavit na tvou profi péči :) , ale TOP si moje zaslouží i celá zabahněná :D :D
 
Iniciativu hodnotím pozitivně, bohužel jsem v termínu na dovolené.
 
Tak mě jde především o sraz nás,v druhé řadě prezentace mazdaklanu na olomoucku,za třetí mě baví dělat větší akce,je to takové osobní uspokojeníz dobře udělané práce. Dnes se tam jedu zase domlouvat, avšak platí,co jsem psal výše. Chci udělat akci zajímavoui pro lidi,když je teplo, lidi u vody a v hospudce je moooc,i děti, takže tímto směrem to chci ubírat,aby tam byl zajímavý program,hudba, hosteskya pod. Musím taam ale sehnat pět aut,co se vystaví přee hospodou.napadl mě ještě kamikazes nějakým dělem,dále tomáš machbuster,moje rx a pak bych nechal výběr na vás. Srazbych prezentoval pod hlavičkou mazdaklanu,klidně nějaké samolepky s logem přes spz a tak. Auta řáádně umyté a naleštěné, na místě možno dokrášlit vodou bez saponátu, budeme v chko. doprovodný program pro lidi a děti nebude v naši režii,na to budou jiní lidé, pod mou záštitou,mám tady dost znamych a možností. Taky osloví v týdnu firmu na pivo, v duchu alkohol za volant nepatří by v rámci promoletáku a pod mohli věnovat pár plechů birella. Nápadů je plno ;) kamarádka ze záchranky co kreslí na lidi zranění, fingovaná dopravní nehoda kola s autem, vyproštní kamarády hasiči a ošetření lékařkou,.. video projekce mazda aut, info letáky, hudba, dj,.... super den! my pokefáme, vychlubíme mazdaklan a mazdu všeobecně, mrkneme na program,dáme pití, klobásy na grilu a třeba i koupačku ;)
 
Rozhodně by to chtělo do TOP sekce nějakou tu tvoji RX8 :) Potom kdyby nás poctil @Machbuster svou návštěvou, tak čímkoli by přijel, tak si zaslouží být v TOP sekci :) Potom třeba kdyby přijel někdo s kluků s MPS, třeba @Kubajszmps nebo @Miky tak rozhodně taky. No a nějaká nová 6GJ a 3BM by byla pěkná a lidi určitě přitáhla.
A spousty dalších mají auta hodná na výstavku, takže o toto určitě nebude problém.

Mimochodem kolona mazd by jela zase jako vždy. Od Brna, přes Vyškov, dále Prostějov a do Olomouce přijedeme zase ve slušném počtu určitě.

Pokecáme teď o víkendu na Eccáku detailně ;)
 
Nevim jak Mirek (jestli nebude pryč), ale ja bych možná dojel. Olomouc je blízko. Vzal bych s sebou i fotografa.
 
Neslibuji den před se vracím z dovolené.tak nevím co bude,jinak bych určitě moc rád přijel..Jestli pojede Kuba a Martin bude to velká výzva se tam ukázat.:)
 
Super, budem moc rádi, když to všem vyjde a setkáme se v hojném počtu ;)
A ten termín je pevnej bo by se to dalo posunout?
To nevím co na to řekne @Jirka , ale řekl bych, že když se to třeba posune na jiné datum, tak nebude moct jet zase někdo další. Je škoda, že to někomu nevyjde, ale rozhodně tohle nebude poslední akce a příště to už snad klapne i pro ty, kteří teď nebudou moct ;)
 
Ahoj, fotograf bude (já, viz moje fotky z předchozích dvou akcí) ale klidně ať nás fotí více, já taky foták v ruce nebudu mít nonstop. termín posunou tnejde, přes celé léto tam, už je plno o víkendech a později už jsou prázdniny, dovolené a pod.

OFICIÁLNĚ je sraz tedy v SOBOTU 27/6/2015 v Olomouci - lokalita "Olomoucké Poděbrady"
https://www.google.cz/maps/place/Př...ved=0CH0Q_BIwC2oVChMIvf-90I6FxgIVSboUCh3AAQBL

GPS: 49.6239831N, 17.2271203E

Dneska jsem dostal potvrzení od manažerky, akce je schválena a bude z jejich strany maximální snaha udělat akci co nejlépe. Pracuje se na oslovení pivovaru o spolupráci (reklama-birelly zdarma).
Bude pártystan, hostesky, wifi, hudba, hlasování o nej auto a pod..

Vystaveno může být 6 aut,
já budu během dneška zajišťovat další vhodný program a doladění akce, večer bude minidiskotéka.
Musím udělat plakát na akci, na něm bude vše podstatné a na FB/webu bude detailní program celého dne.

Tak snad dorazíme v hojném počtu, když už se tato akce dělá v takovém grandiózním stylu :)
Zajdu do Mazdy v OL, zda by poskytli letáky inforkační, eventuelně nějaký stojan s vlajkou-logem, každopádně by nebylo od věci mít vlastní MAZDAKLAN vlajku :D
 
To vypadá na parádní sraz,dokonce bych to měl kousek.Ale bohužel víkendy zasekané až do července .Takže ať se vydaří a hodně foťte. Mazdaar
 
Back
Top