• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Chiptuning

Milda

člen KLANu
74
Nazdar mazdáci, uvažuji o zvýšení svého skyactivu 1,5 66kw u mé M2 našel jsem dvě firmy co to dělají v ČR se zápisem do TP jedna zvedne výkon na 79kw 158nm a druhá na 76kw 165nm .Chtěl bych se zeptat zda někdo z klanáku , má zvednutý výkon chiptuningem a pokud jo tak u jaké firmy a jaké má zkušenosti a na co bych si měl dát pozor a zda se zvýšení výkonu u mého atmosférického motoru vyplatí a jestli něco vůbec poznám.Moc děkuji za poznatky a informace.
 
Nazdar mazdáci, uvažuji o zvýšení svého skyactivu 1,5 66kw u mé M2 našel jsem dvě firmy co to dělají v ČR se zápisem do TP jedna zvedne výkon na 79kw 158nm a druhá na 76kw 165nm .Chtěl bych se zeptat zda někdo z klanáku , má zvednutý výkon chiptuningem a pokud jo tak u jaké firmy a jaké má zkušenosti a na co bych si měl dát pozor a zda se zvýšení výkonu u mého atmosférického motoru vyplatí a jestli něco vůbec poznám.Moc děkuji za poznatky a informace.

Hoď sem prosím link na ty firmy, omrknu. Dík
 
chipování se týká motorů s turbem. U atmosférického motoru jde o "přepsání palivové mapy", kde lze počítat se zvýšením maximálně v řádu jednotek procent. Notabene nevěř nikomu, kdo nenabízí službu včetně brzdy = zkoušky výkonu před a pod jejich službě/"zvýšení výkonu" ;)
 
Tak predpokladam, ze to je klasicky tim, ze motor 1.5 je jen jeden a je skrze ridici jednotku omezovan na 55, 66 a 85 kW uz od Mazdy. Takze prvni "skok" bude patrne uz jen to, ze "odemknes" 66 kW na tech 85 kW a zbytek uz jen ten "tunning".
 
Tak skoro vsechny moznosti byly napsany. Opravdu se vyhni nejakemu ceskemu tuningu,protoze jsem si na 99% jisty ze to auto nedokazou odemknout ;) a jen ti tam nahrajou nejakou sracku :stop:
 
chipování se týká motorů s turbem. U atmosférického motoru jde o "přepsání palivové mapy", kde lze počítat se zvýšením maximálně v řádu jednotek procent. Notabene nevěř nikomu, kdo nenabízí službu včetně brzdy = zkoušky výkonu před a pod jejich službě/"zvýšení výkonu" ;)
Zdarec výše uvedené firmy nabízejí brzdu
 
Tak moc jsem se toho nedozvěděl,já myslel že už někdo z vás má zkušenost ze zvýšením výkonu chiptuningem v ČR .Nevím proč by to nemělo jít odemknout u 1,5 motoru je několik výkonových variant až po nějakých 96kw u MX5 a uvedená firma nabízí legálně zvednutí výkonu na 79kw se zápisem do TP I ze zkouškou na brzdě +graf. Kdyby se dala koupit M2 s 85kw motorem v horší výbavě tak by jsem si jí koupil.a Na internetu jsem viděl možnost zvednout výkon tak jsem o tom začal uvažovat ,že by se ty koníky hodily. Ale zatím mě nikdo nepřesvědčil abych do toho šel tak nevím.Počkám až skončí záruka a uvidíme.
 
Tak moc jsem se toho nedozvěděl,já myslel že už někdo z vás má zkušenost ze zvýšením výkonu chiptuningem v ČR .Nevím proč by to nemělo jít odemknout u 1,5 motoru je několik výkonových variant až po nějakých 96kw
To bude asi tim ze to neumi odemknout kazdy moula co dela u nejake ceske tuningove firmy...
 
Uvedená firma nabízí i 30 denní záruku pokud bych nebyl spokojený a vrácení peněz, takže peníze by nebyli vyhozené max čas a cesta tam a zpět.. A v zahraničí bych v tom nenechal nikoho hrabat a pokud z vás nemá nikdo nemá zkušenost z legálním zvýšením výkonu motoru v ČR, tak se na to asi vykašlu a časem koupím nějaký dvoulitr 120 nebo 165 k nebo nějaký skyactiv x.Díky za odpovědi.
 

Podobná vlákna

Back
Top