• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Jako myslím, že to cenově hezky mají. Auto je fakt v plné palbě, připlácí se jen max za střešní okno a nebo lak.
V tom článků na auto.cz pak je tabulka, kde porovnávají i jiné auta (Golf GTi, Cupra, Rtype..atd.). Ale ty ceny jsou +- podobné u základních verzí jak u i30N. Jenže kluci z auto.cz nějak zapomněli asi checknout ten ceník, bo by jinak zjistili, že to je full palba a když jsme s kámošem zkoušeli dokonfigurovat třeba cupru a golfa do +- stejné výbavy jako má hjondé, tak se cena zvýšila o 150-200k +.

Pokud někdo netrpí nějakou schízou proti Hjondé a chtěl by rychlé auto, tak si myslím, že to je dobrá alternativa za dobrý peníz. Jsem zvědav, jak se to bude u nás prodávat, ale s tímto autem hjondé tak nějak fandím :)
 
no stejně se s tím Nkem půjdu povozit hned jak bude u dealera, jen se bojím, že mě to pak moc zláká :D
 
no stejně se s tím Nkem půjdu povozit hned jak bude u dealera, jen se bojím, že mě to pak moc zláká :D
Tak to jsem zvědavý, jestli u nějakého dealera vůbec bude. Taky jsem si brousil zuby a kámoš, co dělá v Hyundai ve Zlíně mě velice rychle dostal zpátky na zem :D. Prej nebudou mít žádnou Nkovou předváděčku.
 
pár postřehů pro ty z vás, kterým se líbí insignia nebo VW sharan
 
Poslední úprava moderátorem:
Vcera jsem byl v Auto Jeremiasova, tak jsem se stavil u "stanku" Kia. Tak pry ceny Stingeru budou ofiko 19. rijna a od listopadu objednavky. Auto Jeremiasova pry budou mit i predvadecku. Nekdy v prubehu listopadu dorazi.
 
:) Myslím, že to asi neprojde. Ale stejně to vidím na ten 260k Country Tourer, mám obavu, že Stinger neprojde přes moji finanční ředitelku.
 
Mě tam prostě nesedí ta odrazka zadního světla.
Připadá mi,že ji tam naroubovali až nakonec, když zjistili,že to zezadu vypadá jako Maserati
 
Back
Top