• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Hráčka to je pěkná. Akorát dilema-4x4 nebo zadohrab.
S 3.3T jen AWD. Ostatní motory mě nezajímají.

Nicméně jsem byl dneska u prodejce, a vidím to, že v červnu založím k MazdaKlanu i OpelKlan... (just kidding) :) Fleet sleva nabídnutá na 260k Country Tourer Exclusive byla vskutku impozantní, takže zbývá vyřešit jen nějakou barvu z palety na míru.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Já bych šel určitě raději do AR Gulia ;)
No ja nevim, ale rekl bych, ze kdyz si clovek vybavi tu Veloce verzi, tak bude na tom cenove stejne, ne-li vys. A samozrejme subjektivne kazdemu neco jineho, ale u me Stinger vzhledove i prakticky dost vede. Me se obecne vetsinou nelibi Alfa Romeo. Ja vim, ja jsem divny :D.

Posledni dobou se mi obecne libi ta GTcka, ale i tak. Ted nejspis nic nekoupim, pokud nevyhraju ve sportce. Mozna az za rok, dva.
 
Tento týden měl možnost testování Stingeru i náš člen @Davep ;)
Velice zkrátím náš dlouhý rozhovor :D
Nafta nejede a na druhé straně tomu 3,3T prostě boží. Letí jako z praku a pěkně pohodlná. Srovnávaná auta, např. BMW připadal v porovnání Stingeru jako střep. Škoda, že toto výborné auto má nálepku KIA. Kdyby tohle auto nemělo znaky KIA, tak si jej koupí daleko více lidí, protože je prostě na jiné úrovni. Tomu bohužel napovídá i poněkud odvážné nastavení ceny :)
 
Narážel jsem spíše na to, že víceméně skoro žádný kus verze QV nedokončil testování z důvodu nejrůznějších závad. Každopádně špatná pověst z minulosti má na tento pohled jistý vliv :)
 
No jo. Není to prostě ještě doladěné.
Já na AR159 měl 260 tis a do servisu jsem nikdy nemusel.
Narážel jsem spíše na to, že víceméně skoro žádný kus verze QV nedokončil testování z důvodu nejrůznějších závad. Každopádně špatná pověst z minulosti má na tento pohled jistý vliv :)
No jo. Není to prostě ještě doladěné.
Jinak já na AR159 měl 260 tis a do servisu jsem nikdy nemusel.
 
No jo. Není to prostě ještě doladěné.
Jinak já na AR159 měl 260 tis a do servisu jsem nikdy nemusel.
Si fakticky stastny clovek.
Nikdy sa mi nic podobne nestalo - Jazdil som 120-130 km/h na dilanici , za mnou AR 159 ocelovo modra, chlapik sa zrazu rozhodol, ze ma predbehne
Ked pridal plyn zacala AR dymit , ked bol na mojej urovni, mu vystrelil motor a moju mazdu osralo zboku olejovou sratchkou.
Bolo mi chlapika za volantom AR velmi luto, nechcel by som take nieco zazit so svojim autom .....
V ten den som este narazil na dialnici na krajnici odstaveny passat a mondeo.... proste nevydareny den
 
To je přežitek. Kazí se stejně jako každé jiné auto.
Onehda jsem cetl clanek, ze se Giulia dost spatne prodava. Proc teda? Mozna ma uz Alfa tolik posramocenou povest? A nebo je proste draha? Ale na silnici ji opravdu moc nepotkavam. Mam pocit, ze jsem potkal za celou dobu tak dve.
 
Back
Top