• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Fakt jo? Cos tam dával? Nezávislé topení a tažné? Já mám tohle.

ty jo.. nevedel jsem, ze Open od casu Omegy a Frontery dokaze prodat auto za vic nez tak 650 tisic :) pekny... 1,25m je nicmene uz fakt dost...
 
ty jo.. nevedel jsem, ze Open od casu Omegy a Frontery dokaze prodat auto za vic nez tak 650 tisic :) pekny... 1,25m je nicmene uz fakt dost...
Tak je tam přirozeně megasleva. Tyhle ceníkové ceny jsou čistě virtuální.
 
Jojo, info mají ode mě, už jsem se na to téma bavil s Martinem Vaculíkem a Mička sleduje pečlivě Garáž ... :D Dával jsem tam zrovna včera obrázek.
 
Jojo, info mají ode mě, už jsem se na to téma bavil s Martinem Vaculíkem a Mička sleduje pečlivě Garáž ... :D Dával jsem tam zrovna včera obrázek.

tvl tak to se Ti podaril dobrej kauf.. to auto bude navic dost mozna pomaleji ztracet hodnotu.

Ale ten pocit, kdyz (predpokladam) za stejny penize okolo tvyho dvoulitru budou bzucet 1,6l :D... mmch uz se to blizi moji motorce (1150 ccm), pripadne zahradnimu trakturku (650 ccm).

akorat mne humor prechazi, protoze letos imho auto kupovat nebudu. Vsechny investicni prachy spadnou do firmy a baraku :/... takze mne chyti ty EU psychonormy.
 
Ja bohuzel nemam BMW konfiguratory a ceniky nastudovane, ale neni to presne ten model, ze "juchu, pojdme koupit BMW v zakladu, at muzu jezdit premii"?

Ja jsem se v konfiguratoru dostal na 1.06M a mel jsem pocit, ze jsem pocit, ze tam mam vse z te nabidky. A pritom tam pisou, ze puvodni cena 1.227M.

je to trochu priskrcny dvoulitr, nicmene dvoulitr. Ja s tim problem nemam, mne se to libi :) Radsi 2.0 nez 1.6 s deseti turbama.

Mne osobne by vybava stacila. Ja slovo "premiovka" moc nepouzivam ani to tak nevnimam. BMW miva pekny dilensky zpracovani a treba palubni deska na moji jednicce je i po tech letech v leccems modernejsi, nez u vetsiny soucasny produkce. Trojka ma/mela tusim full hlinikovej podvozek. Ja mam jednom predek, pry kvuli kratsimu zadku.

Cena mi prijde celkem pekna, co vidim jako problem, ze bude NOVA JEDNICKA (jako generace). Po sedmi letech.

Tj. kauf mi to neprijde spatnej.. asi to auto i po letech bude pusobit lip, nez vetsina jinejch znacek.
 
Jo takhle, ja jsem si spatne vysvetlil tu cenu nad ramec LPSD + LPSE. To mi jaksi v salonu zapomneli rict, ze kdyz chci panoramatickou kameru, ze se to na vyresit takhle a nemusim misto LPSD davat samostatne A8Z + ZQ3 + 2EX. Tudiz me takhle ta "kamera" vysla na 22k, proto jsem si vyskrtnul adaptivni tempomat ZQ3.
Takže mám finál fakturu s cenami, 2EX příplatek za 360 kameru k LPSD je 17500 bez slevy.
 
@shr3k, tak to uz je trosku extrem, ne? Kdo by si nevsiml toho oplastovani a ten stribrne listy az dozadu? :D Stejne je skoda, ze Insignia nema bocni blinkry v zrcatkach.
 
Back
Top