• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Na legendách jsem si zblízka zkouknul stingera a krom toho, že jsem nezměnil názor na to, že to je z venku (hlavně vzadu) hnusný jak prdel, tak se v tom docela příjemně sedí :cool:
 
A proč to nesmí dělat? Jakože to nějak špatně umyjou a je to poznat na laku? :eek:
 
V mém případě to nestačilo, přesto auto umyté a předané pod plachtou... jako "překvapení" :rolleyes:
Já tam za ním chodil pravidelně skoro 4 měsíce a asi 5x změnil konfiguraci, vyptával se na všechno možný a pokaždý mu to připomenul. Počítám, že mě už měl plný zuby i když se culil ;)
 
Mno ... ja zatim moc nejasam, protoze porad CarPlay neni oficialne Applem podporovan v CR. Sice nevim, co to technicky (ne)znamena, ale beztak zatim premyslim, ze se mozna vratim zpet k Androidu.
 
jasani by bylo urcite predcasny, vime jak to Mazda ma.

O ty ofiko (ne)podpore vim, ale napriklad ve Skode to v pohode funguje.
 
Mno ... ja zatim moc nejasam, protoze porad CarPlay neni oficialne Applem podporovan v CR. Sice nevim, co to technicky (ne)znamena, ale beztak zatim premyslim, ze se mozna vratim zpet k Androidu.

Tím si moc nepomůžeš, protože Android Auto u nás není podporován. Jediná cesta, jak ho do auta dostat, je přes zahraniční účet na Google Play. Nebo stáhnout třeba zde:

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Ke všemu Mazda zatím nepodporuje ani jeden ze systémů. :sour: Jinými slovy, rozchodit AA je někdy dobrá pruda. Některé verze odmítají úplně fungovat a často vyžadují pořádnou dávkou trpělivost. Např. nastavit fake souřadnice pro GPS a podobné šílenosti. :cool:
 
Tak jsem v Chorvatsku, najeto přes 2000 km a musím uznat, že se to auto povedlo. Sedačky jsou úžasné, odvětrávaní nemá chybu, Waze přes Android Auto šlape bez chyb, BOSE hraje dobře, zvládá Apple Lossless. Když na to člověk šlápne, tak to jede. Spotřeba 10 l na dálnici na tempomat 150 GPS jinak 9 okresky svižná jízda s občas plným plynem, radarový tempomat nezmatkuje. Krásně se to vodí v tunelech, zatáčkách atp. Proti 6 to vnímám jako posun vpřed. Jediné, co mi chybi, je roletka a kufr je sice široký a dlouhý, ale s tou mezipodlahou je nižší než u 6.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ještě několik takových poznatků a fakt tu Insignii prubnu, sice liftback a diesel, ale prubnu. Ještě mě nahlodalo nové Volvo V60. Kurnik, to si budu muset udělat seznamovací večírek - M6 2018, Opel Insignia a Volvo V60 kombi.
 
Ale to Volvo je cenove trosku jinde, ne? A jeste aby sis pospisil, nez do nej prestanou ten diesel davat :D.
 
Back
Top